prof. zw. dr hab. Daria Boszko-Błaszyk

Diabetolog, Endokrynolog, Internista

dr poświęca dużo czasu na wizycie, zleca różne badania gdy tylko zauważy niepokojący objaw. Jestem bardzo zadowolony. Polecam

Bardzo polecam panią doktor, która ze stoickim spokojem odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia chorobę. Dodam jeszcze, że to nie była jedyna pani endokrynolog na którą trafiłam, ale dodam, że do poprzedniej już nie wrócę.

Co prawda moja wizyta była dawno temu ale postrzegam Panią doktor bardzo pozytywnie.Dzięki jej czujności w porę wykryty nowotwór tarczycy.Dlaczego nie kontynuuję leczenia u niej-ponieważ wtedy USG tarczycy robiło niewielu lekarzy ,by oszczędzić mi podwójnych wizyt poleciła mi lekarza,który robił USG.Ale nie prowadząc mnie ,spotkana przypadkowo w szpitalu bardzo mi pomogła w przyspieszeniu podania jodu,co było bardzo istotne.DODAM,ŻE BYŁO TO BEZINTERESOWNE - CHCIAŁABYM TYLKO TAKICH LEKARZY SPOTYKAĆ NA SWOJEJ DRODZE. URSZULA D.NOWY TOMYŚL jak się potem okazało

jak się potem okazało