lekarz Daria Czeran

Pani Doktor w pełni spełniła moje oczekiwania.Dokładnie przenalizowała wyniki, jasno i zrozumiale wyjaśniała krok po kroku.Empatyczna i bardzo profesjonalna. Nie jest to pierwsza a na pewno nie ostatnia wizyta.Nadmieniam, że choruje na przewlekłe choroby.

Zastanawiają mnie wpisy niektórych pacjentów... Wielokrotnie korzystałam z porad lekarskich u tej pani. Jestem BARDZO zadowolona. Mało kiedy lekarz poświęca tyle czasu na wysłuchanie problemów z jakimi przychodzę. Dorosła córka również przeniosła się do dr Czeran. I wygląda na to, że postawiona diagnoza uratowała jej ŻYCIE i to dosłownie. Jesteśmy jej wdzięczni za wysłuchanie i empatię którą się kieruje. Mogę tylko polecić tą panią doktor.

Mogę tylko polecić tą panią doktor.

Kontakt z Panią doktor uważam za stratę czasu. Nie słuchała, co mam jej do powiedzenia. Miałam wrażenie, że liczy się dla niej tylko szybkie wypełnienie recepty, tak więc większość czasu czekałam aż Pani doktor wklepie wszystko do komputera. Po czym wręczyła mi zalecenia, nic nie tłumacząc. Wystawiła również zwolnienie nie pytając mnie o zdanie. Nie reagowała na to, co mówię. Nie wiem, w jakim celu przyjmuje ta Pani pacjentów, ale n ie jest to na pewno chęć pomocy i wyleczenia ludzi.

Pacjentką Pani Doktor Darii jestem ponad 2 lata, już po zapisaniu się i pierwszej wizycie wiedziałam, że jestem w bardzo dobrych rękach. Wiedza, empatia , komunikacja, dokładność i sposób leczenia dawały mi i dają poczucie bezpieczeństwa (wreszcie nie muszę ciągle przypominać na co jestem uczulona). Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo trudne, oprócz dolegliwości fizycznych, byłam słabsza psychicznie i tutaj znowu Pani doktor zajęła się mną troskliwie, poświęcając nawet swój prywatny czas. Teraz w trakcie terapii i rozmowach z Panią doktor czuję, że znowu stoję twardo na Ziemi i cieszę się każdym nowym dniem. Życzę każdemu, aby spotkał na swojej drodze takiego lekarza.

pacjentka Bożena

Jako pacjent onkologiczny miałem styczność z wieloma lekarzami, część była bezdusznymi robotami, część jednak okazała się naprawdę ludzka, troskliwa i wyrozumiała. Właśnie do drugiej grupy należy Pani Doktor Czeran. Gdy pierwszy raz przyszedłem na wizytę byłem bardzo zestresowany zmianą lekarza prowadzącego, jednak Pani Doktor była bardzo otwarta i cierpliwa, przez co z łatwością przedstawiłem swoją historię leczenia. Z obszerną dokumentacją - wynikami badań, również sprawnie się zapoznała, dzięki czemu przeprowadziła bardzo dokładny wywiad, którym zdobyła moje uznanie i zaufanie. Umiejętnie zebrała zdobyte informacje, zlecając odpowiednie leczenie uzupełniające, pozwalające na zniwelowanie moich niedoborów widocznych w badaniach krwi.

Doktor Daria jest dla mnie wzorem nowoczesnego lekarza. Szybka ocena zdrowia na podstawie konkretnych pytań, jasne tłumaczenie diagnozy oraz sposobu leczenia. Asertywność - nie poddaje się moim sugestiom chociaż bierze je pod uwagę. Maksymalnie wykorzystuje przeznaczony dla mnie czas. Oszczędzą mój czas i pamięć przesyłając po wizycie SMS-em sposób leczenia. Pamięta za mnie o kontrolnych wizytach czy badaniach. Przy tym jest bardzo kulturalna, rzeczowa, zrozumiała. Dzięki jej fachowości i intuicji jestem w bardzo dobrej kondycji fizycznej i psychicznej a zdiagnozowane choroby mam pod kontrolą bez korzystania z lekarstw.

Nie kwestionuję wiedzy lekarskiej, lecz umiejętność jej zastosowania jest na porażająco niskim poziomie. Kobieta pozbawiona ludzkich uczuć, pacjent jest dla niej równoznaczny z informacjami które ma wypisane na kartce. Dwukrotnie podczas teleporady spotkałem się z tym że Pani Daria nie była kompletnie zainteresowana tym co mam jej do powiedzenia, przerywała mi kiedy próbowałem ją powiadomić o moich objawach i o samopoczuciu. Pierwszy raz podczas bardzo ciężkiej infekcji powiedziała mi że jak pójdę do pracy to się lepiej poczuję, za drugim razem powikłania po przejściu koronawirusa zbagatelizowała mówiąc że nie mam duszności bo normalnie z nią rozmawiam, a to że jakakolwiek aktywność fizyczna jest ponad moje siły zrzuciła na karb bmi =30. Dodam że ważę tyle od lat a przed koronawirusem trenowałem 3-4 razy w tygodniu po minimum godzinę ( w tym bieganie). Poza tym kilkukrotnie przy wyjawionych wątpliwościach co do jej osądów, przerywała mi i w końcu kwestionowała moje zdrowie psychiczne. Szczerze odradzam jakiekolwiek kontakty z tą kobietą.

Z miłą chęcią(tzw) polecam Nasza P doktor Darię wysoka kompetencja oraz bardzo miłe podejście do pacjenta