Polecam z całego serca! Implanty piersi jak naturalne, pełen profesjonalizm obsługi przed i po operacji. Pani doktor jest mistrzem w swym fachu! Dziękuję i będę polecać każdemu!

Bardzo przyjemna obsługa na recepcji, pełen profesjonalizm u pani doktor, która wyjaśni krok po kroku. Przemiła atmosfera w czasie zabiegu, podczas którego bardzo się bałam ale wszystkie panie dołożyły wszelkich starań, abym się nie denerwowała. Z całego serce polecam klinikę pani doktor.

Z całego serce polecam klinikę pani doktor.

O Pani dr Dobaczewskiej mogę wypowiedzieć się tylko w samych superlatywach. Moja mama była pacjentką pani dr. Cierpiała na bakteryjne owrzodzenie podudzi na tle żylno-miażdżycowym. Reakcja lekarza po 1-wszej wizycie była błyskawiczna. W ciągu tygodnia przyjęta na oddział, a w następnym poddana zabiegowi. W tej chwili mama nie cierpi z bólu (męczyła się 2,5 roku), a rana goi się. Jestem wdzięczna Pani Doktor za szybką reakcję, zrozumienie i fachowość. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Jestem bardzo zadowolony, wrócę do pani dr, tym bardziej, że w gabinecie jest system ratalny, więc nie dostanę po kieszeni.

Lekarz o wielkiej empatii i cierpliwości, kompetentna i bardzo dobry fachowiec. W mojej sytuacji zdrowotnej To dzięki Jej determinacji ( gdy inni lekarze już nie mieli pomysłu jak mnie leczyć) uzyskałam powrót do zdrowia. JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA i DZIĘKUJE ZA CAŁOKSZTAŁT.

Pani doktor Dobaczewska to bardzo konkretna, rzetelna, uczciwa i cierpliwa osoba. Kompetentna i spostrzegawcza. Zgłosiłam się na zabieg "upiększający", podczas konsultacji Pani doktor zwróciła moją uwagę na znamię, które miałam na dekolcie - zgodnie z jej sugestią zdecydowałam się na usunięcie. Wynik histopatologiczny wykazał, że znamię było niebezpieczne. Tak więc najpierw Pani doktor zadbała o moje zdrowie a dopiero w dalszej kolejności o urodę :)) Gorąco i z czystym sumieniem polecam doktor Dobaczewską, Będąc pod jej opieką człowiek może być spokojny.

Miałam usuwane znamię przez panią doktor... Bardzo dokładnie mi wszystko wytłumaczyła... Zabieg odbył się we wrześniu 2010... Jestem bardzo zadowolona z efektu...żałuję ,że tak długo z tym zwlekałam.. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić dr.Dobaczewską

great doctor, had a breast enlargement in Gdansk. First hesitant but this doctor but me at ease. Very professional during consultation, takes her time to explain and answer all questions. Didn't pressure me but helped me to choose the right size for me. Speaks her languages!! After the operation I had almost no bruising, the scars are invisible. Not a glamorous TV doctor with a perfect smile but a real professional. I strongly recommend her

I strongly recommend her

Cudowny chirurg plastyczny. Miałam wycinane groźne znamię i naprawdę nic nie widać. Perfekcyjne szycie rany, ogromna precyzja i wiedza i super podejście do pacjenta. Polecam wszystkim

Przemiła, cierpliwa i uśmiechnięta, bardzo dokładnie tłumaczy co, skąd i dlaczego się zrobiło, a przede wszystkim co robić z tym dalej.Tłumaczy fachowo, bardzo obrazowo, odpowiada na pytania i rysuje dla tych, którzy mają problem z trójwymiarem :-)Super przeprowadzony wywiad.