2,7

Witam dzisiaj miałam wizytę u Pani dr Darii Finke odniosłam wrażenie,że Pani doktor jest bardzo nieuprzejmą osobą. Zamiast pomóc mi w mojej chorobie zaczęła mnie obrażać. A na koniec nie podała żadnej diagnozy odsyłając mnie z kwitkiem. Nie polecam tego lekarza zdecydowanie.

Nie polecam Pani Doktor jako pediatry może jako nefrolog jest dobra. Dr Finke nigdy nie zleca rutynowych badan krwi ani moczu. Nigdy nie stwierdza trafnej diagnozy i po każdej wizycie musimy konsultować się z innym pediatra. Z corka chodziłam do Pani dr co drugi dzień bo goraczka nic nie spadala (39 stopni utrzymywala się od 5 dni) Doprowadzila do obystronnego zapalenia pluc i wysiękowego zapalnia opłucnej!!! Dzieki Pani dr corka jechala trzy razy na blok operacyjny. Miala dwa miesiace fantastycznych wakacji. Zwiedzila trzy szpitale. Pani dr unikamy teraz jak ognia!! ...

Zwiedzila trzy szpitale. Pani dr unikamy teraz jak ognia!! Nie polecam

Wspaniały człowiek i lekarz. Moge smialo napisac, ze uratowala mnie i coreczce zycie. W szpitalu podczas ciazy lekarz nie wyjal moich wynikow ze wszytskich badan i wypisal mnie ze szpitala. Dr Finke cofnela mi ten wypis. Dostalam ciezkie zatrucie ciazowe. Gdybysmy wyszly do domu to... Nawet nie chce myslec jakby to sie skonczylo. Zyczliwy, drobiazgowy lekarz. Bardzo dziekuje i zdecydowanie polecam bo to złoty człowiek. :)