Daria Krulikowska

Psycholog

Daria jest świetną osobą oraz specjalistą. Jej doświadczenia oraz zdobyta wiedza pomogła mi przejść przez najtrudniejsze momenty mojego życia. Wspierała mnie i mobilizowała do pracy nad sobą oraz wiary we własne możliwości. Pokazała jak pokochać i zrozumieć samego siebie, a także jak środowisko domowe wpłynęł na mnie i że można to zmienić. Jestem jest bardzo wdzieczna za kilku miesięczne spotkania, na których byłam zawsze wysłuchana oraz wspierana.

Wspaniała, serdeczna osoba z niesamowitym podejściem do dzieci i ogromną wiedzą. Pomogła moim maluchom i mi samej przejść przez rozwód. Polecam, jest to ogromne wsparcie.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Bydgoszcz"?

mgr
Iwona Manos

Psychoterapeuta
Bydgoszcz

SZYMON GOŁOTA
ul. Kapliczna 7 (budynek Zespołu Szkół nr 17)
85-775 Bydgoszcz

dr