mgr Daria Rybarczykmgr Daria Rybarczyk - zdjęcie profilowe

mgr Daria Rybarczyk

Psychoterapeuta

Ukończyłam studia w Instytucie Psychologii Zdrowia w Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Warszawie. Psychoterapia nie jest jedynie tym, czym zajmuję się zawodowo, ale również jest to moja pasją. Stałe podnoszenie swoich umiejętności, pozwala mi na rzetelne wykonywanie swojej pracy, zapewnienie bezpieczeństwa oraz gwarancji najwyższej jakości usług moim pacjentom.

Świetny specjalista w swoim fachu. Empatyczna i doświadczona w pracy z ludźmi uzależnionymi. Niesie pomoc nie tylko samym uzależnionym, ale jest również nieocenionym wsparciem w przypadku współuzależnienia.

Pani Daria byłą nieocenionym wsparciem w walce z uzależnieniem. Byłem zdeterminowany, ale pojawiały się też chwilę zwątpienia i to właśnie wtedy pomoc psychoterapeuty była szczególnie potrzebna.

Wiele lat miałem problem z alkoholem. Procenty były dla mnie formą ucieczki od problemów, z którymi nie chciałem się zmierzyć. Dzięki Pani Darii udało mi się zawalczyć o normalne życie i wyjść z nałogu.

Pani Daria to pełna ciepła osoba która potrafi do każdego dotrzeć w taki sposób by odkryć sedno problemu w moim przypadku to, że byłam DDA i pomoc ten problem rozwiązać. Dlatego uważam, że jest bardzo dobrym specjalistom w swojej pracy.

Najlepszy specjalista uzależnień z jakim się spotkałem w ciągu całej mojej kariery pijącego alkoholika. Ale dopiero terapia z panią Darią dała mi do zrozumienia co robię źle i jak powinienem temu zaradzić. Wiele sesji terapii sprawiło, że 2 rok jestem trzeźwy. Dziękuje!

Wciąż poszukujesz "Psychoterapeuta Poznań"?

Aleksandra Stanek

Os. Pod Lipami 7

dr
Bartosz Piasecki

Psychoterapeuta
Centrum Rozwoju i Psychoterapii "Poznać Siebie"
Kochanowskiego 17/3
61-896 Poznań

Dariusz Łasiński

Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej
ul. Chełmońskiego 17/11
61-842 Poznań
Poznańskie Centrum Terapii Par (terapiadlapar.pl)
Fredry 7 lok. 20