Ukończyłam studia w Instytucie Psychologii Zdrowia w Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Warszawie. Psychoterapia nie jest jedynie tym, czym zajmuję się zawodowo, ale również jest to moja pasją. Stałe podnoszenie swoich umiejętności, pozwala mi na rzetelne wykonywanie swojej pracy, zapewnienie bezpieczeństwa oraz gwarancji najwyższej jakości usług moim pacjentom.

Takich terapeutów jak pani Daria to szukać ze świecą. Bardzo kompetentna i rzetelna osoba do której warto się udać gdy ma się podobne problemy do takich które ja miałam, wstyd się przyznać ale jestem już niepijącą alkoholiczkom. Wcześniej nie potrafiłam funkcjonować na trzeźwo ale po terapii i zrozumieniu wielu rzeczy umiem już żyć na trzeźwo a to zasługa pani Darii! Bardzo dziękuje.

W sumie pani Daria to dobry terapeuta uzależnień - moja córka miała problem z uzależnieniem od komputera zaczęliśmy razem uczęszczać na terapię do pani Darii i przyniosła ona bardzo dobre efekty. Córka nie traktuje świata w internecie już jak jedynej rzeczy jaka ją interesuje oraz wreszcie mamy dobry kontakt! Dziękuje pani za czas poświęcony nam i za efekty!

Najlepszy terapeuta z jakim miałem do czynienia. Postawiła mnie na nogi swoimi terapiami po wielu latach picia a nikomu do tej pory nie udało się przerwać mojego ciągu a pani Darii owszem. Wie co robi i jak pomóc człowiekowi, bardzo dobry specjalista i każdemu go mogę polecić z czystym sumieniem.

Najlepszy specjalista uzależnień z jakim się spotkałem w ciągu całej mojej kariery pijącego alkoholika. Ale dopiero terapia z panią Darią dała mi do zrozumienia co robię źle i jak powinienem temu zaradzić. Wiele sesji terapii sprawiło, że 2 rok jestem trzeźwy. Dziękuje!

Pani Daria to pełna ciepła osoba która potrafi do każdego dotrzeć w taki sposób by odkryć sedno problemu w moim przypadku to, że byłam DDA i pomoc ten problem rozwiązać. Dlatego uważam, że jest bardzo dobrym specjalistom w swojej pracy.

U pani Darii byłem na odtruciu alkoholowym a potem na terapii odwykowej. I mogę się wypowiadać na jej temat tylko w samych superlatywach. Podeszła do mnie bardzo indywidualnie i rzeczowo przedstawiła mój problem i go rozwiązała razem ze mną.

Wiele lat miałem problem z alkoholem. Procenty były dla mnie formą ucieczki od problemów, z którymi nie chciałem się zmierzyć. Dzięki Pani Darii udało mi się zawalczyć o normalne życie i wyjść z nałogu.

Miałem problem z alkoholem który kosztował mnie utratę rodziny czyli najbliższych mi osób postanowiłem się wziąć za siebie i udałem się na terapie do p. Darii. Wspierała mnie w trudnych chwilach, w chwilach zwątpienia. Dziś po przejściu całej terapii mogę o sobie śmiało powiedzieć, że jestem trzeźwym alkoholikiem dzięki pomocy p. Darii! Bardzo ją polecam.

Cóż byłem alkoholikiem ale teraz jestem niepijącym alkoholikiem dzięki terapii u pani Darii. Dla tego uważam ją za jednego z najlepszych specjalistów w kraju w leczeniu uzależnień, bardzo kompetentna osoba.

Pani Daria zna się na rzeczy jak mało kto - tłumaczy uzależnienie, przybliża jego mechanizm oraz pomaga z niego wyjść z dobrym skutkiem! Dzięki niej wiem, że mogę żyć normalnie i wiem, że w trudnych chwilach mogę do niej zadzwonić i wesprze mnie dobrą radą. Jednym słowem polecam!

Wciąż poszukujesz "Psychoterapeuta Poznań"?

Aleksandra Stanek

Os. Pod Lipami 7

dr
Bartosz Piasecki

Psychoterapeuta
Centrum Rozwoju i Psychoterapii "Poznać Siebie"
Kochanowskiego 17/3
61-896 Poznań