mgr Daria Rybarczykmgr Daria Rybarczyk - zdjęcie profilowe

mgr Daria Rybarczyk

Psychoterapeuta

Ukończyłam studia w Instytucie Psychologii Zdrowia w Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Warszawie. Psychoterapia nie jest jedynie tym, czym zajmuję się zawodowo, ale również jest to moja pasją. Stałe podnoszenie swoich umiejętności, pozwala mi na rzetelne wykonywanie swojej pracy, zapewnienie bezpieczeństwa oraz gwarancji najwyższej jakości usług moim pacjentom.

Świetny specjalista w swoim fachu. Empatyczna i doświadczona w pracy z ludźmi uzależnionymi. Niesie pomoc nie tylko samym uzależnionym, ale jest również nieocenionym wsparciem w przypadku współuzależnienia.

Pani Daria byłą nieocenionym wsparciem w walce z uzależnieniem. Byłem zdeterminowany, ale pojawiały się też chwilę zwątpienia i to właśnie wtedy pomoc psychoterapeuty była szczególnie potrzebna.

Wiele lat miałem problem z alkoholem. Procenty były dla mnie formą ucieczki od problemów, z którymi nie chciałem się zmierzyć. Dzięki Pani Darii udało mi się zawalczyć o normalne życie i wyjść z nałogu.

Pani Daria to pełna ciepła osoba która potrafi do każdego dotrzeć w taki sposób by odkryć sedno problemu w moim przypadku to, że byłam DDA i pomoc ten problem rozwiązać. Dlatego uważam, że jest bardzo dobrym specjalistom w swojej pracy.

Najlepszy specjalista uzależnień z jakim się spotkałem w ciągu całej mojej kariery pijącego alkoholika. Ale dopiero terapia z panią Darią dała mi do zrozumienia co robię źle i jak powinienem temu zaradzić. Wiele sesji terapii sprawiło, że 2 rok jestem trzeźwy. Dziękuje!

Takich terapeutów jak pani Daria to szukać ze świecą. Bardzo kompetentna i rzetelna osoba do której warto się udać gdy ma się podobne problemy do takich które ja miałam, wstyd się przyznać ale jestem już niepijącą alkoholiczkom. Wcześniej nie potrafiłam funkcjonować na trzeźwo ale po terapii i zrozumieniu wielu rzeczy umiem już żyć na trzeźwo a to zasługa pani Darii! Bardzo dziękuje.

Cóż byłem alkoholikiem ale teraz jestem niepijącym alkoholikiem dzięki terapii u pani Darii. Dla tego uważam ją za jednego z najlepszych specjalistów w kraju w leczeniu uzależnień, bardzo kompetentna osoba.

U pani Darii byłem na odtruciu alkoholowym a potem na terapii odwykowej. I mogę się wypowiadać na jej temat tylko w samych superlatywach. Podeszła do mnie bardzo indywidualnie i rzeczowo przedstawiła mój problem i go rozwiązała razem ze mną.

Najlepszy terapeuta z jakim miałem do czynienia. Postawiła mnie na nogi swoimi terapiami po wielu latach picia a nikomu do tej pory nie udało się przerwać mojego ciągu a pani Darii owszem. Wie co robi i jak pomóc człowiekowi, bardzo dobry specjalista i każdemu go mogę polecić z czystym sumieniem.

W sumie pani Daria to dobry terapeuta uzależnień - moja córka miała problem z uzależnieniem od komputera zaczęliśmy razem uczęszczać na terapię do pani Darii i przyniosła ona bardzo dobre efekty. Córka nie traktuje świata w internecie już jak jedynej rzeczy jaka ją interesuje oraz wreszcie mamy dobry kontakt! Dziękuje pani za czas poświęcony nam i za efekty!