lekarz Dariusz Adam Dębowski

Ginekolog

3,9
3,7

Jeszcze jakiś czas temu polecałam każdemu, chodziłam do doktora przez 3 lata w tym przez pierwszą ciąże. Bardzo miło wspominam ten czas, nie miałam mu nic do zarzucenia. Po roku od ostatniej ciąży wróciłam ponownie już do nowej siedziby. Z wizyty na wizyte byłam zdziwiona jak bardzo jego podejście do pacjenta się zmieniło. Co prawda jest dalej bardzo miły ale jeśli chodzi o opiekę nad ciężarną to jakaś pomyłka. Jestem w 24 tyg ciąży, podczas tego czasu tylko jedno usg zrobione w 8 tyg później lekarz wspisuje wyniki robione prywatnie ( badania prenatalne, połówkowe). Ani razu nie sprawdził pulsu płodu a za każdym razem wpisuje w ksiązeczke że wszystko jest ok. Na pytanie o usg, zbywa za każdym razem. Miarka się przebrała gdy pojawiłam się na wizycie ponieważ twardniał mi brzuch i wywoływało to bóle. Niestety tym razem róznież nie zrobł usg, zbył jak za każdym razem i kazał poprosić lakarza który wykona badania połówkowe aby sprawdził czy wszystko jest ok !!! Zawiodłam się bardzo a tak go polecałam przez dłuższy czas.

Swojego czasu zostawiłam tu opinię pozytywną - teraz niestety muszę ją zmienić. Pan doktor na początku wydał mi się kompetentnym człowiekiem, który mi pomoże, jednak bardzo się zawiodłam. Trafiłam do niego po roku bezskutecznych starań o dziecko i bardzo nieregularnymi cyklami. Zalecił mi branie pół roku tabletek antykoncepcyjnych "na wyregulowanie" olewając fakt, że już wtedy miałam podwyższoną prolaktynę. Po tym "leczeniu" skoczyła ona jeszcze x2. Nie wiem czy nie umie czytać obrazu USG (wielokrotnie mnie badał), czy może olał również to, że mam od dłuższego czasu typowy obraz PCO, który ...

Nie wiem czy nie umie czytać obrazu USG (wielokrotnie mnie badał), czy może olał również to, że mam od dłuższego czasu typowy obraz PCO, który każdy inny lekarz, z którym miałam później do czynienia rozpoznawał od razu (ba! ja sama wiedząc na co mam patrzeć teraz już to widzę).
Wiedział ile czasu staramy się z Mężem o dziecko - stwierdził, że poczekamy sobie jeszcze rok i wtedy zaczniemy kolejne badania - zero empatii w tym temacie. Straciłam przez niego kolejny rok czasu - po zmianie lekarza w ciągu dwóch miesięcy miałam komplet badań, diagnozę, wdrożone leczenie i... dwie kreski na teście ciążowym w pierwszym miesiącu brania leków.
Absolutnie nie polecam kobietom z problemami z płodnością - nic go to nie obchodzi a jeszcze może zaszkodzić.

Długo z mężem starałam się o dziecko więc jak test pokazał 2 kreski byłam najszczęśliwsza na świecie. W 5/6 tygodniu udałam się do lekarza, miałam wrażenie, ze mu się śpieszy i chce jak najszybciej się mnie pozbyć. Zapytał się co mnie sprowadza, powiedziałam, że jestem w ciąży, pierwszy dzień ostatniej miesiączki . On do mnie że to jeszcze nie jest ciąża jak zrobił USG jak najbardziej wyszło , że jestem w ciąży a on na to że i tak jest to jeszcze za małe i że to nie jest żadna ciąża ( wiedział ile staraliśmy się o dziecko) i że to za wcześnie powiedziałam, że tak długo się staraliśmy a on że inni dłużej się starają :( chciałam również zwolnienie bo pracuje w szkodliwych warunkach wyjaśniłam że opary chemii itd. a on nic że mi nie da zwolnienia bo to za wcześnie . Poszłam do innego ginekologa i bez problemu dostałam zwolnienie !! teraz jest prawo iść na zwolnienie od pierwszego dnia ciąży !!

Ostatnio przyszłam do przychodni w której doktor pracuje na badanie oraz omówić wymianę wkladki antykoncepcyjnej. I tu zacząć się cyrk. Pań doktor powiedział że muszę w tym wieku już mieć hormonalną( to akurat potwierdzone u innych) ale na pytanie jak to ma wyglądać powiedział że tych wkładek nie ma w aptekach ale jego kolega w prywatnym gabinecie ma i może mi założyć , cała impreza 1500 zł. Ha ha wkładka w każdej aptece a jak się dobrze poszuka to kosztuje nie 800 zł a 550 zł i założenie na NFZ bezpłatne. Naciagacz nic dodać nic ująć

Super człowiek, super lekarz! Chodzę do doktora od kilku lat i naprawdę mogę z czystym sumieniem polecić. Całą ciążę poprowadził, dbał o badania, miałam 4 usg, a badań KTG to nie zliczę nawet.

Trafiłam z przypadku i tak samo szybko jak się pojawiłam tak szybko uciekłam. Byłam w 3 mc ciazy, USG dopochwowe, tekst Pana doktora: "dwie półkule mózgu, mądry po tacie" pomyślałam sobie serio ???wtf? Pomyślałam :nietrafiony żart. Potem USG przez brzuch - wszytsko Ok. Koniec USG zostaje z żelem na brzuchu żadnej chusteczki do wytarcia ani nic... fatalne podejście do pacjentek. Rozumiem, ze można nie lubić kobiet, uważać je za gorsze i głupsze, ale przy profesji ginekolog?? Hmm słabe.

Naprawdę polecam! Lekarz bardzo dobry. Kiedy zaszłam w ciążę rodzice polecili mi, żebym się do niego wybrała. Ponoć znany. Zabawny, rozładowuje napięcie. Rozwiewał wszystkie moje wątpliwości. Badania robił na bieżąco. Planuje drugie dziecko. Na pewno wybiorę się ponownie :) Warto wybrać się na wizytę. Pracuje w przychodni Daramed.

Niestety bardzo zawiodłam się na doktorze. Chodziłam do niego przez dłuższy czas, na początku byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, wszystko tłumaczył poświęcał czas. Gdy zaczęłam starania o dziecko niestety rozczarowałam sie. nie skierował mnie na badania mimo że były problemy z regularnym cyklem i inne nie prawidłowości,pytałam czy to mogą być hormony stanowczo zaprzeczał, na usg nie wykrył torbieli.po konsultacji z innym lekarzem i badaniami hormonalnymi na własny koszt okazało się że mam 17 razy przekroczoną normę prolaktyny, więc jednak problem z hormonami był. podlegam dalszej diagnostyce. strasznie przykro mi to pisać ale niestety zawiodłam się na tym lekarzu

A ja bardzo polecam, prowadził mi ciążę i bardzo się przejmował, robił dodatkowe badania, tłumaczył co i jak. Widać, że ma dużą wiedzę i potrafi zarówno uspokoić przyszłą mamusię, ale też przegonić przez różne badania, żeby się upewnić, że wszystko jest ok. Byłam zadowolona po każdej wizycie. W informacjach jest jednak nieścisłość, bo dr Dębowski pracuje teraz w Przychodni Daramed.

lekarz super!gdy zaszlam w ciążę nie wiedziałam kogo wybrać,koleżanka mi poleciła,wszystkie badania na bieżąco były robione,na każde moje pytania, wątpliwości odpowiadal.I za żartuje i gdy po porodzie miałam problemy zdrowotne to pomogl,doradził.bardzo mily uprzejmy i najwazniejsze kompetentny,nie zmienie na innego lekarza.☺

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

Krzywoustego 54/15
PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin