dziękuję Panie Doktorze za życie, za poświęcony czas, za wyrozumiałość i dotychczasową opiekę; jestem niezwykle wdzięczna

Doktor Dariusz Bała operował u mnie guza złośliwego jelita grubego. Operacja odbyła się rok temu, mimo dużej wielkości guza i złych rokowań zakończyła się sukcesem. Doktor Bała podczas wizyt bardzo dokładnie tłumaczył istotę choroby, jednocześnie potrafił w pacjenta tchnąć nadzieję, która jest niezbędna w przypadku leczenia nowotworu. Rozmawiając z tym lekarzem ma się wrażenie, że jest to człowiek stworzony do tej pracy. Życzę każdemu choremu żeby na swojej drodze spotykał lekarzy tak kompetentnych, rzetelnych jak doktor Dariusz Bała. Dziękujemy doktorze, Witold Dywizjusz z rodziną.

Lekarz z powołaniem, misją. Jego stosunek do pacjenta eliminuje do minimum stres związany z chorobą i pobytem w szpitalu. Dr Bała po operacji rozmawia z pacjentem i się nim interesuje.To fachowiec i wspaniały człowiek z klasą Dziękuję za wszystko Doktorze.

Fatalne podejście do pacjenta, nie wykonanie swoich obowiązków mimo zgłoszeń pacjenta nie reagował kazał spać tłumacząc że wszystko jest w porządku w wyniku zaniedbania pacjent zmarł. Po rozmowie z rodziną naubliżał, że sytuacja zepsuła mu święta.. więcej nic nie napisze ponieważ mogłabym tu tylko poprzeklinać.

Jestem usatysfakcjonowany z pilotowania mojego schorzenia przez P. dr-a Bałę. Gdyby nie ON, nie wiem jak by się potoczyła moja przypadłość. Jestem za TO bardzo wdzięczny.

Jestem usatysfakcjonowany z pilotowania mojego schorzenia przez P. dr-a Bałę.
Gdyby nie ON, nie wiem jak by się potoczyła moja przypadłość.
Jestem za TO bardzo wdzięczny.

Jak narazie dr.Bała zmienił życie małżonki. Zbyt krótki czas od przeprowadzonej operacji , aby w pełni ocenić jej końcowe efekty ,dzieki większości przytaczanych opinii wieżymy, że znowu staniemy się ludżmi szczęśliwymi. Gdyby nie te tłumy przed gabinetami. Liczyłem że w tak renomowanej placówce system rejestracji czasowej winien być już dawno wdrożony.

Uratował żonę przed skutkami rozległego zapalenia otrzewnej które powstało po wcześniejszej operacji, i może to nie jest nic szczególnego ponieważ działo się to w szpitalu i inni lekarze robiliby to samo ale zaangażowanie i podejście do chorej i rodziny godne pochwały.

Kilka lat mój tata w związku z rakiem jelita trafił do doktora Dariusza Bały. Miał bardzo, bardzo dużo szczęścia, że trafił (dzięki szęśliwemu przypadkowi)do Doktora Bały. Chociaż inny lekarz dawał mu 2 lata życia i sztuczny odbyt,w pełni odzystał zdrowie, bez tak drastycznych operacji ,to było 8 lat temu !!!!Doktor Bała to lekarz, który nie zapomiał o przysiędze Hipokratesa , to ciepły, dobry człowiek, podziwiam Jego pracowitość i kompetencje, Dziekuję Doktorze za życie mego taty!!!!

najbardziej kompetentny lekarz, zna się na tym co robi, duże doświadczenie i niesamowita wiedza

Doktor Dariusz Bała to najlepszy lekarz, jakiego znam. Miałam dużo szczęścia, ze trafiłam do Doktora Bały. Odzyskałam nie tylko zdrowie, ale także potrafiłam przezwyciężyć lęki. Podziwiam Jego kompetencje i pracowitość. Z sercem realizuje powołanie lekarskie.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz