lekarz Dariusz Bednarski

Pełen profesjonalizmu, wiedzy i doświadczenia. Lekarz jakich niestety mało. Wiele lat temu wyleczył mnie z małopłytkowości. Polecam wszystkim na każdym etapie choroby.

Lekarz super!!! Tylko nie każdego na niego stać. Byłam u pana doktora z córeczką - przeziębienie - 100zł wizyta + 100zł leki. Niestety po dwóch dniach okazało się, że pan doktor nie trafił z lekami. Musiałam jechać z córeczką jeszcze raz - zapalenie oskrzeli, antybiotyki - 100zł wizyta + 150 zł leki. Jak dla mnie za drugą wizytytę najwięcej powinien wziąć 50%, ale to tylko moje zdanie.

Witam ja od dziecka leczę się u Pana Doktora i cała moja rodzina i komu tylko mogę to polecam Pana Doktora,ponieważ jest super!ufam mu w 100% i nigdy mnie nie zawiódł ani nikogo z moich bliskich.Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy,zna się na wszystkim i zawsze można do niego pójść. POLECAM SERDECZNIE.

Do tego lekarza prowadzała mnie kiedyś mama, i teraz ja ze swoim synkiem też do niego chodzę!O każdej porze nie ma żadnego problemu, żeby nas przyjął!Fachowy i kompetentny. Jest jak porządne pogotowie ratunkowe, którego w naszym NFZ niestety brak!!!!!!

rewelacja!pierwszy lekarz którego interesuje pacjent. jako jedyny potrafił określić przyczyne choroby mojego synka!

Jedyny lekarz do którego mam zaufanie!! Leczy mnie i mojego synka. Leżałam w szpitalu 3dni leczyli mnie na ostry ból brzucha w wypisie oczywiście pisało wypuszczona do domu w stanie dobrym. Po powrocie dostałam jeszcze gorszych bóli wróciłam więc do szpitala tam jedynie usłyszałam że symuluję i zostałam odesłana do domu. Doktor Dariusz był jedynym lekarzem który mi pomógł bóle ustały na stałe! Jest wyrozumiały, troskliwy i Ludzki a to rzadko spotykane Cechy u Lekarzy!!

Jedyny lekarz do którego mam zaufanie!!
Leczy mnie i mojego synka.

jest miły i sympatyczny.potrafi dobrze zdiagnozować chorobę,

jest miły i sympatyczny.potrafi dobrze zdiagnozować chorobę,

Miły, sympatyczny, kompetentny, godny polecenia.

Miły, sympatyczny, kompetentny, godny polecenia.

Najlepszy lekarz u jakiego dotychczas się leczyłam!!

Najlepszy lekarz u jakiego dotychczas się leczyłam!!

Kompetentny, wzbudza zaufanie, miły, polecam.

Kompetentny, wzbudza zaufanie, miły, polecam.