dr n. med. Dariusz Bielecki

2,5
2,6
2,6

Lekarz kompetentny, każda wizyta to usg (koleżanki twierdzą że to niemożliwe) ale tak jest, usg piersi też nie ma problemu zrobić, może faktycznie niezbyt wylewny ale ja nie idę do lekarza aby poplotkować. Nie zauważyłam gburowatości, czy niewybrednych żartów. Lekarz ma leczyć a nie poprawiać złe samopoczucie.

Dziwicie się dziewczyny, że ma takie kolejki przed gabinetem? Ja też do niego chodziłam. Do czasu. Zdenerwowałam się, kiedy na moje dolegliwości przepisywał tylko tabletki antykoncepcyjne (gdzie nie było takiej potrzeby), ale wtedy byłam zbyt młoda i niedoświadczona, poza tym bałam się, bo mnie zakrzyczał i nie dał dojść do głosu. Jak zapytałam o skutki uboczne przyjmowania tabletek hormonalnych, to wydarł się, że on lepiej wie co przepisuje i żebym nie uczyła księdza pacierza. Masakra! Najłatwiej wziąć, wypisać receptę i następna pacjentka i następna, a wielu małolatom tylko o to chodzi przecież. A poza tym on sam osobiście recept nie wypisuje, nawet podpisu na nich nie składa, co stoi w sprzeczności z prawem.

Trochę nie bardzo rozumiem, skoro jest taki okropny to dlaczego ma tyle pacjentek? Fakt, może nie jest zbyt wylewny i ma trochę nietypowy sposób bycia, ale nieprawda, że jest wulgarny, albo niekulturalny, przynajmniej nie zauważyłam. Pół roku temu byłam u lekarza, który był bardzo miły, po ogólnym badaniu stwierdził, że wszystko jest ok i odesłał do domu. A dr Bielecki poważnie podszedł do sprawy od pierwszej wizyty. Poza tym te opinie: niemiły, gbur, a może jakieś konkrety? Jak na razie dla mnie ok i nieprawda, że czeka się godzinami przed gabinetem, co najwyżej kilka minut.

Skoro taki niedobry, niemiły, niekompetentny to skąd takie gigantyczne kolejki u niego?? Przyjmuje 7 dni w tygodniu a żeby się umówić na wizytę to dopiero za 4-5 dni. W poczekalni zawsze pełno pacjentek. To chyba o czymś świadczy??

Ten lekarz nie jest miły. Jest wręcz zboczony. Czułam się strasznie na wizycie. Najgorszy koszmar. Nie polecam

Lekarz jest beznadziejny, niemiły, siedzi naburmuszony, potrafi komentować różne wypowiedzi i uważa że ma najlepszy sprzęt. Po za tym w ogóle nic nie tłumaczy. Wmawia jakiś stan zapalny, po czym następnego dnia poszłam do innego laboratorium zrobić wynik, okazało się że żadnych bakterii nie mam i wszystko jest ok. O co kaman?? chyba doktor za każdą pacjentkę ze stanem zapalnym dostaje dobra kasę bo namawiał żeby przysłać tez kobiety z rodziny. To straszne nieporozumienie bo podobno jego ojciec był świetnym specjalistą, ale jak mu nie wychodzi to niech się nie męczy, bo takie odebrałam wrażenie na wizycie, wszystko od niechcenia. Nie polecam. słyszałam też złe opinie ze strony środowiska ginekologiczno-położniczego.

Fakt, że może Dr Bielecki nie jest rozgadanym lekarzem ale mimo wszystko bardzo go lubię i szanuję Jego pracę.

niemiły, naburmuszony moze jaka wiedze ma.. ale nie chwali się nią.

niemiły, naburmuszony moze jaka wiedze ma.. ale nie chwali się nią.

A JA POLECAM. TROCHĘ SPECYFICZNA ATMOSFERA, ALE TO NIE JEST NASZ KOLEGA Z PODWÓRKA. SZYBKO, PROFESJONALNIE. OSTATNIO CHODZIŁAM CZĘSTO I ZAWSZE WCHODZIŁAM O CZASIE. ŻADNEGO CZEKANIA! DAWNO TEMU BYŁO INACZEJ. BYŁO CZEKANIE W POCZEKALNI, PANI JOLA TUPAŁA SZPILECZKAMI I BŁYSZCZAŁA URODĄ... TERAZ ZMIANA JEST OGROMNA!!! MOŻE NIE SĄ WYLEWNI, ALE ZA TO MAJĄ DOBRY SPRZĘT, ZLECAJĄ RÓŻNE BADANIA (USG PIERSI, CYTOLOGIA, ROZMAZY...)WIDAĆ, ŻE WIEDZĄ CO ROBIĄ. A JEŚLI NIE MAMY CZASU PRZYJŚĆ W TYGODNIU PRACY, TO PRZYJMUJĄ NAWET W NIEDZIELĘ. NAPRAWDĘ POLECAM

Lekarz niemily, Pani Jola rowniez ...komentuja chociaz pewnych spraw nie powinni oceniac- powinni pracowac a nie dyskutowac o poprzednich pacjentkach i się smiac itp. Nie polecam!!!