lekarz Dariusz Bielecki

Neurolog

2,7
2,9

Bardzo dobry lekarz !zawsze służy pomocą !Jego diagnozy są trafne!Jestem mu wdzięczna za wszystko !Jak czytam te bzdury odnośnie że bierze kasę to myślę że ludzie są świnie i piszą straszne klamstwa

Mój ojciec po leczeniu i rehabilitacji w Rzeszowie musiał wrócić na oddział Dr Bieleckiego. Który w przeciągu dwóch dni zmienił całkowicie leczenie doprowadzając stan zdrowia ojca do totalnej ruiny. Nie umiał sobie poradzić , wyrzucił na inny oddział. Obecnie ojciec po tym leczeniu nie chodzi , mózg słabo pracuje , wymaga opieki osób trzecich. Zanim sie zorientowaliśmy co zrobił było za pozno. Z dala od tego konowała !!!

Mój ojciec po leczeniu i rehabilitacji w Rzeszowie musiał wrócić na oddział

Pozytywne odczucie, może małomówny, ale wyrozumiały. Leczyłam się u doktora Bieleckiego parę lat. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Życzliwy i spokojny.

Ogólnie dobry fachowiec, czasem może mało rozmowny, ale jest jednym z lepszych neurologów w Jarosławiu.

Ja bylam raz u pana doktora prywatnie bylam bardzo zadowolona z wizyty i z lekow,niestety nie stac mnie na leczenie prywatne zmienilam lekarza na NFZ,jestem niezadowolona .Polecam dok.Bieleckiego bardzo dobrze dobral mi leki.

Ten lekarz to totalna porażka, wyrwałby poduszkę spod głowy umierającemu gdyby tylko mógł ją sprzedać. Dla niego liczy się tylko kasa. Nie rozumiem jak kogoś takiego, bez empatii można zrobić ordynatorem. Zachowuje się jak sęp najgorszego gatunku. Bez koperty najlepiej zabierać chorego z oddziału jak najszybciej, bo z pewnością tylko zaszkodzi... (ponieważ brak podjęcia leczenia przez lekarza jest szkodliwe dla pacjenta). Omijać go szerokim łukiem. Szkoda słów...

jest w porządku skuteczna metoda leczenia naprawdę pomogło

jest w porządku skuteczna metoda leczenia naprawdę pomogło

miły, uprzejmy i bardzo pomocny. ZA DARMO!

miły, uprzejmy i bardzo pomocny. ZA DARMO!

Robi wrażenie raczej małomównego, wcześniej wykazywał większe zaangażowanie w proces leczenia. Fachowiec niezły - ale obecnie chyba znużony i zrutynizowany.

Dobry fachowiec. Kompetentny i konkretny. Posiada dużą wiedzę i praktyczne umiejętności . Jedyny neurolog w Jarosławiu którego można polecić tak naprawdę. Mi osobiście bardzo pomógł.