dr n. med. Dariusz Bisz

Rzadko się zdarza spotkać tak dobrego lekarza, pod każdym względem zarówno ludzkim jak i merytorycznym. Znakomity lekarz. Godny polecenia. Jestem pełna uznania jego umiejętności jako chirurga.

Jest to lekarz fachowiec, wyprowadzający pacjentów z trudnych operacji, bardzo odpowiedzialny, sumienny chirurg.

nie polecam tego lekarza. Opinię swoją wystawiłam juz rok temu ,ale niestety Pan doktor usuwa złe opinie o sobie i zostawia tylko te co jemu odpowiadaja.

Bardzo dobry, miły fajny doktor. Z całą świadomością poleciłabym go każdemu potrzebującemu. Bardzo mi pomógł, przeprowadził bardzo sprawnie mioja operację tarczycy. Dziękuje mu za to.

Bardzo dobry, miły fajny doktor.
Z całą świadomością poleciłabym go każdemu potrzebującemu.
Bardzo mi pomógł, przeprowadził bardzo sprawnie mioja operację tarczycy.
Dziękuje mu za to.

Lekarz z dużym doświadczeniem w chirurgii onkologicznej. Poza profesjonalizmem w tej dziedzinie cechuje go również ludzki stosunek do pacjenta, życzliwość i poczucie humoru. Specjalista od trudnych zadań. Polecam Pana Doktora, w szczególności jako specjalistę od tarczycy.

Pozdrowienia dla Szanownego Pana Doktora

Pozdrowienia dla Szanownego Pana Doktora

Najlepszy chirurg w kraju. Koledzy po fachu powinni brać przykład z tego człowieka.

Dr Dariusz Bisz to osobowość ponadczasowa. Doskonały lekarz, kompetencja na najwyższym poziomie, miły człowiek z bardzo dużym poczuciem humoru, uprzejmy, cierpliwy, poświęcający pacjentowi dużo czasu. Jeżeli zajdzie taka potrzeba to NAPEWNO będę się u Niego leczyć. Polecam w 100%.

Doktor D. Bisz to nie tylko doskonały specjalista ale też człowiek o wielkim sercu. Jest to wzór do naśladowania.Zawsze uprzejmy,służący radą i pomocą. Jednym słowem na owe czasy postać zjawiskowa. E.K.

E.K.

Fachowy, konkretny, oddany temu co robi. To jeden z nielicznych Lekarzy który nie przyjmuje łapówek. Dość twardy charakter jak na chirurga przystało, lecz serce wielkie, oddane pacjentom. Życzmy sobie tylko takich Lekarzy.

Fachowy, konkretny, oddany temu co robi.
To jeden z nielicznych Lekarzy który nie przyjmuje łapówek.
Życzmy sobie tylko takich Lekarzy.