lekarz Dariusz Butryn

Do Pana Doktora zapisałam się nagle w Luxmedzie. Miałam obfitsze krwawienie w 7 tygodniu ciąży (od kilku dni krwawiłam i co 2 dni chodziłam na konsultacje i USG do lekarzy, żeby sprawdzać, czy dziecko nadal żyje). Do Pana Doktora na cito umówiłam wizytę, bo tego dnia tej krwi zaczęło pojawiać się więcej, gdy dotarłam do gabinetu, to już lało się ze mnie. Lekarz był bardzo empatyczny, ludzki, normalny. W godny sposób przekazał mi, że dziecku serce już nie bije i że zaczęło się poronienie. Wszystko wytłumaczył i pokazał mi na USG, skierował do szpitala (z przyczyny, że dziecko zatrzymało się na szyjce). Pomógł ogarnąć się mi z tej krwi. Pomimo, że był to najgorszy dzień w moim życiu, to myślę, że dobrze, że trafiłam na tego lekarza.

Wizyta u doktora bardzo nieprzyjemna. Negował leczenie prowadzone przez innego lekarza, a mi powiedział, ze mam klapki na oczach, ze nie zrobiłam inaczej (jak zalecił inny ginekolog). Nie powiedział nic konkretnego, nie zalecił nic innego. W sumie to nie pomógł w ogóle.

Wszystko było ok. Miałam wizyte z programu profilaktycznego razem usg transwaginalnym. Pan doktor był uprzejmy i odpowiedział na wszystkie pytania.

Mam problem z miesiączkowaniem przy tabletkach antykoncepcyjnych. Lekarz stwierdził, że pewnie się uodporniłam i trzeba zmienić. Na każde pytanie odpowiadał nie wiem. Czy trzeba zmienić - nie wiem czy brązowe plamienie zamiast okresu jest normalne - nie wiem Jakie tabletki inne - nie wiem Czy badania jakieś wykonać - nie wiem. Nie wspominają wywiad tragiczny pytanie padło tylko o ostatnią miesiączkę. Szkoda czasu.

Szkoda czasu.

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Lekarz odpowiedział na wszystkie pytania. Zalecił dodatkowe badania. Kompetentny, wizyta przebiegla w miłej atmosferze.

Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Lekarz odpowiedział na wszystkie pytania.
Zalecił dodatkowe badania.
Kompetentny, wizyta przebiegla w miłej atmosferze.

Nie jestem zwolenniczką pisania złych opinii, ale dzisiejsza wizyta z u doktora skłoniła mnie do napisania co myślę o tym lekarzu.. Z uwagi na to że wizyta z winy Luxmed u lekarza prowadzącego moją ciążę została odwołana zostałam przekierowana do doktora. Na wizycie usłyszałam że nie musi mi wypisywać skierowań bo nie jest moim lekarzem prowadzącym i to nie jego sprawa. Kiedy chciałam porozmawiać o suplementach jakie przyjmuje usłyszałam że "nie będzie grzebał w systemie". Był arogancki, jego ton głosu i podejście odebrałam jaķby siedział tam za karę. Kiedy poprosiłam ...

Kiedy chciałam porozmawiać o suplementach jakie przyjmuje usłyszałam że "nie będzie grzebał w systemie". Był arogancki, jego ton głosu i podejście odebrałam jaķby siedział tam za karę. Kiedy poprosiłam o skierowanie na badania dodatkowe usłyszałam że "opowiadam bzdury". Nie wykazał żadnej inicjatywy aby mi pomóc. Nie polecam nikomu!

Lek. Butryn prowadził w Luxmedzie moją pierwszą ciążę. Na pierwszej wizycie źle zmierzył dziecko, przez co na pierwszotrymestralne USG zgłosiłam się zbyt późno, ale nie przejęłam się tym. Nie poinformował mnie o konieczności wyboru położnej środowiskowej ani nie informował o tym, jakie składniki odżywcze należy w ciąży suplementować. W 37. tygodniu ciąży powiedział, że zgładziła mi się całkowicie szyjka macicy i od tej pory szpital ma przejąć moją ciążę. Po zgłoszeniu się do Rydygiera okazało się, że z szyjką absolutnie nic się nie stało. Na ostatniej wizycie u tego lekarza zwróciłam też uwagę na to, że dotykał ręką w rękawiczce podnóżka fotela ginekologicznego a następnie tą samą ręką w tej samej rękawiczce wykonywał badanie. Nie wróciłam i nie wrócę do tego lekarza. Generalnie lek. Butryn dba o miłą atmosferę podczas wizyt, można z nim porozmawiać o sytuacji politycznej w kraju i zapytać o różne sytuacje na porodówkach. Jednak po czasie i po odbytych wizytach u innych ginekologów mogę śmiało powiedzieć, że ginekolodzy to z reguły sympatyczni lekarze dbający o luźną atmosferę podczas wizyt, dlatego zdecydowanie polecam przy wyborze ginekologa nie kierować się jego usposobieniem tylko kompetencjami

Nigdy wcześniej nie pisałam opinii na tym portalu, ale dzisiaj wyszłam wściekła z gabinetu lekarza. Wykonał usg prawidłowo, natomiast gdy chciałam omówić nieprawidłowe wyniki cytologii, kazał się umówić do innego lekarza. Mówił, że nie ma wglądu w system. Kiedy pokazałam mu wyniki na telefonie, powiedział, że coś trzeba z tym zrobić, ale co - nie powiedział. Nie wykazał żadnej inicjatywy żeby mi pomóc. Nie polecam nikomu.

Z panem dr Butrynem miałam styczność podczas wykonywania USG trasvaginalnego w Luxmedzie. Doktor stwierdził, że mam polipa endometrium, w szpitalu inny lekarz wykonał USG przed zabiegiem histeroskopii. Pokazałam mu USG wykonane przez dr Butryna. Jak się dowiedziałam nie był to polip a jedynie skrzep krwi. Z tego względu nie mam zaufania do jego kompetencji. Sama wizyta przebiegła w miłej atmosferze i lekarz odpowiadał na wszystkie pytania, które mu zadawałam.

Rewelacyjny lekarz. Prowadził moją ciążę, był bardzo pomocny, kiedy w trakcie ciąży miałam krwawienie. Zawsze jest zaangażowany w rozmowę, wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśnia. Nigdy nie czułam skrępowania. Polecam z całego serca.