lekarz Dariusz Chałupski

3,6
3,4
3,3
3,6

Lekarz, jak dla mnie mało, konkretny nie potrafił zdiagnozować dziecka. Stwierdził że coś ma z gardłem i od razu przepisał antybiotyk. Dziecko biorąc antybiotyk dalej goraczkuje (4 dzień). Nic pozostaje udać się tylko do innego lekarza, a tego omijać szerokim łukiem.

Ten lekarz umie tylko antybiotyk przepisać. Dziecku roczenmy dopiero co po antybiotykoterapi przepisał kolejny antybiotyk stwierdzając że ma zapalenie gardła angina.. po wizycie prywatnej (bo nie dało mi to spokoju) u innego lekarza okazało się że dziecko ma opryszczkę gardłową i w tym wypadku antybiotyk i tak nie pomoże.. wystarczyło podawanie syropu od gorączki.. dziecko po 3 dniach było zdrowe bez antybiotyku.

Witam wszystkich pacjentów dr Chałupskiego i polecam naszego lekarza rodzinnego.Nie rozumiem co znaczą te prześmiewki dotyczące szczepienia dziecka. A kogo ma lekarz zapytać czy dziecko jest zdrowe jak nie matkę czy ojca ? , przecież nie księdza.Ja zawsze wiem czy moje dziecko jest zdrowe , a jak nie jest to idę do lekarza i mówię mu o tym. Co za prymitywni rodzice piszą te komentarze Hmm? Pozdrawiam, również matka.

Nie polecam !! Doktorek nie wiem jak skończył szkołę. Brak wiedzy nie kompetentny nie uprzejmy wiecznie nadąsany co do badania to się mu nawet nie chce przebadać pacjenta , a dzieci się pyta jak idą do szczepienia czy są zdrowe tak jakby to my mieliśmy wiedzieć ! Ledwo przyjdzie a już idzie na obiad do przedszkola i dla niego pacjent sie nie liczy . !!!! Czy potrzebuje pomocy bo biedaczek jest głodny !!! Nie mówiąc o uprzejmości nawet sie mu nie chce odpowiedzieć DZIEŃ DOBRY !!!! Co do leczenia to nie potrafi zdiagnozować choroby albo się pomyli i wyląduje się w szpitalu !!!!!! NIE POLECAM NIKOMU !!!!!!!!!! A na wczasy jeździ za przepisywanie lekarstw augment-in i du-mox u niego to jest norma !!!!!

Uważam ,że dr Chałupski to całkiem konkretny gość i warty polecenia lekarz,szczególnie na tle naszego rodzimego rynku pełnego beznadziejnych doktorów

Witam wszystkich pacjentów w Mszanie i polecam lekarza rodzinnego dr Chałupskiego. Uważam ,że to bardzo konkretny , energiczny i kompetentny lekarz, zarówno mnie jak i innym członkom rodziny zawsze pomógł a diagnoza była trafiona. Muszę też przyznać,że niektóre opinie trącą prymitywem. Pozdrawiam Asia

Dr Chałupski to bardzo dobry lekarz niedawno zapisaliśmy się cał arodziną , godny polecenia

Bardzo dobry specjalista! Zawsze trafna diagnoza, uprzejmy, nigdy mnie i mojej rodziny nie zawiódł. Polecam!

dobry diagnosta profesjonalne podejście do pacjenta efektywność leczenia polecam zespół pielęgniarski super

Ja tam uważam że dr Chałupski jest OK ,wyrozumiały i zawsze można się do niego zwrócić z wieloma problemami.