lekarz Dariusz Chałupski

Lekarz rodzinny

Ja się naprawdę dziwię...żeby w takiej Mszanie nie można było zatrudnić lekarza z prawdziwego zdarzenia..Więcej dni wolnych w roku niż dzieci przerwy w szkole...Kto i kiedy w końcu z tym facetem zrobi porządek?

Jak lekarz może pozwolić na szczepionkę dziecka bez uprzedniego osluchania go stetoskopem?! To tylko Chalupski potrafi. Bez komentarza

Lekarz, jak dla mnie mało, konkretny nie potrafił zdiagnozować dziecka. Stwierdził że coś ma z gardłem i od razu przepisał antybiotyk. Dziecko biorąc antybiotyk dalej goraczkuje (4 dzień). Nic pozostaje udać się tylko do innego lekarza, a tego omijać szerokim łukiem.

Ten lekarz umie tylko antybiotyk przepisać. Dziecku roczenmy dopiero co po antybiotykoterapi przepisał kolejny antybiotyk stwierdzając że ma zapalenie gardła angina.. po wizycie prywatnej (bo nie dało mi to spokoju) u innego lekarza okazało się że dziecko ma opryszczkę gardłową i w tym wypadku antybiotyk i tak nie pomoże.. wystarczyło podawanie syropu od gorączki.. dziecko po 3 dniach było zdrowe bez antybiotyku.

Uważam ,że dr Chałupski to całkiem konkretny gość i warty polecenia lekarz,szczególnie na tle naszego rodzimego rynku pełnego beznadziejnych doktorów

dobry diagnosta profesjonalne podejście do pacjenta efektywność leczenia polecam zespół pielęgniarski super

Bardzo dobry specjalista! Zawsze trafna diagnoza, uprzejmy, nigdy mnie i mojej rodziny nie zawiódł. Polecam!

Witam wszystkich pacjentów w Mszanie i polecam lekarza rodzinnego dr Chałupskiego. Uważam ,że to bardzo konkretny , energiczny i kompetentny lekarz, zarówno mnie jak i innym członkom rodziny zawsze pomógł a diagnoza była trafiona. Muszę też przyznać,że niektóre opinie trącą prymitywem. Pozdrawiam Asia

Witam wszystkich pacjentów dr Chałupskiego i polecam naszego lekarza rodzinnego.Nie rozumiem co znaczą te prześmiewki dotyczące szczepienia dziecka. A kogo ma lekarz zapytać czy dziecko jest zdrowe jak nie matkę czy ojca ? , przecież nie księdza.Ja zawsze wiem czy moje dziecko jest zdrowe , a jak nie jest to idę do lekarza i mówię mu o tym. Co za prymitywni rodzice piszą te komentarze Hmm? Pozdrawiam, również matka.

witam wszystkich, chciałaby przestrzec potencjalnych pacjentów przed dr Chałupskim, beznadziejny lekarz, to prawda,że przed szczepieniem nie bada dzieci tylko pyta rodziców czy dziecko jest zdrowe,nie potrafi leczyć a te wszystkie pochlebne opinie to chyba personel w Mszanie wystawił albo On sam.