lekarz Dariusz Chałupski

Lekarz rodzinny

Dr Chałupski to bardzo dobry lekarz niedawno zapisaliśmy się cał arodziną , godny polecenia

Nie polecam !! Doktorek nie wiem jak skończył szkołę. Brak wiedzy nie kompetentny nie uprzejmy wiecznie nadąsany co do badania to się mu nawet nie chce przebadać pacjenta , a dzieci się pyta jak idą do szczepienia czy są zdrowe tak jakby to my mieliśmy wiedzieć ! Ledwo przyjdzie a już idzie na obiad do przedszkola i dla niego pacjent sie nie liczy . !!!! Czy potrzebuje pomocy bo biedaczek jest głodny !!! Nie mówiąc o uprzejmości nawet sie mu nie chce odpowiedzieć DZIEŃ DOBRY !!!! Co do leczenia to nie potrafi zdiagnozować choroby albo się pomyli i wyląduje się w szpitalu !!!!!! NIE POLECAM NIKOMU !!!!!!!!!! A na wczasy jeździ za przepisywanie lekarstw augment-in i du-mox u niego to jest norma !!!!!

Polecam dr Chałupskiego wszystkim pacjentom

Polecam dr Chałupskiego wszystkim pacjentom

Ja tam uważam że dr Chałupski jest OK ,wyrozumiały i zawsze można się do niego zwrócić z wieloma problemami.

Leczę się u dr Chałupskiego 10 lat i zdecydowanie polecam.Diagnoza jego zawsze była trafiona.

Uważam,że to dobry lekarz , mnie zawsze pomógł i wszystko wytłumaczył polecam go innym

niekompetentny, brak podstawowej wiedzy, niechęć do pracy, brak zaangażowania.

niekompetentny, brak podstawowej wiedzy, niechęć do pracy, brak zaangażowania.

Uważam że to dobry lekarz, kompetentny i nie jest zarozumiały

Uważam że to dobry lekarz, kompetentny i nie jest zarozumiały