lekarz Dariusz Chałupski

Pediatra

3,5
3,5

Bardzo polecam Pana dr Chałupskiego jest rzetelny konkretny energiczny a jak trzeba skierować dziecko do specjalistycznej placówki to potrafi wiele doradzić w tym temacie Monic.

niestety uważam,że nadużywa antybiotyków w leczeniu dzieci nie raz diagnoza była inna a niżeli po skonsultowaniu z innym lekarzem po przepisanych drogich leków nastąpiło pogorszenie i było trzeba kupować inne (które przepisał lekarz u którego byłam prywatnie)nie jestem przekonana co do kompetencji w leczeniu dzieci małych. Jeśli chodzi o bilans też mi się nie podoba przeprowadzony niedokładnie i powierzchownie nawet kręgosłupa nie sprawdzi, uzębienia, napletka itp.

Ja zdecydowanie poleciłabym dr Chałupskiego jako pediatrę. Jest konkretny bez nawijania , to może alergia , a to może jeszcze coś innego. Chory albo zdrowy wymaga konkretnego leczenia lub nie i dowidzenia

Nie polecam.Podważa absolutnie bez powodu leczenie innych lekarzy.

Nie polecam.Podważa absolutnie bez powodu leczenie innych lekarzy.