lekarz Dariusz Chmielewski

Neurolog dziecięcy

Lekarz z powołania. Wytłumaczyl nam wszystko. Na każde pytanie udzielił wyczerpującej odpowiedzi. Polecam! Wizyta trwała tak długo jak potrzebowal pacjent.

Dr Chmielewski to lekarz z prawdziwego zdarzenia, przez DUŻE ,, L''. Miły, kompetentny, interesujący się losem dziecka. Bardzo dobre podejście do małych pacjentów, bardzo dobrze tłumaczy, doradza, widać, że naprawdę chce pomóc. Jako jedyny (w moim doświadczeniu) wystawia paragony za porady, co tylko podkreśla jego uczciwość. Naprawdę polecam każdemu. Doskonały neurolog dziecięcy. Interpretował mi wyniki dziecka przez telefon, za darmo, nie kazał przyjeżdżać na kolejną wizytę, nie naciągał-jak co poniektórzy. Lekarz z pasją, wielką wiedzą i sercem.

Nie będę oceniał „fachowości” pana doktora, bo nie miałem okazji. Absolutnie nie polecam jednak jego usług. Doktorek zachowuje się jak rozkapryszona gwiazda. Przyznaję, że nie odwołałem wizyty, za co przepraszałem, ale gwiazda zabroniła mi w przyszłości zapisywać się, bo za karę mnie nie przyjmie. Pewnie chodzi o utracone korzyści. To skończony b…..k i tyle.

Nie będę oceniał „fachowości” pana doktora, bo nie miałem okazji.

Bardzo dobry lekarz.Profesjonalnie i z doświadczeniem podchodzi do małych pacjentów.Tłumaczy wręcz obrazkowo problem, który zaistniał u pacjenta.

Zaczęliśmy chodzić do pana doktora jak nasza córeczka miała dwa tygodnie. Teraz ma siedem miesięcy i jak coś się zaczyna dziać lub coś mnie niepokoi to dzwonię do pana doktora. Pan doktor zawsze bardzo dokładnie ją badał, oglądał, sprawdzał za każdym razem czy rozwija się prawidłowo. Wiem, że mogę do niego zadzwonić i zapytać jeżeli coś mnie martwi. Tak było jak odebraliśmy wyniki moczy, wyszły bardzo złe i od razu zadzwoniłam do pana dokotora. Kazał szybko powtórzyć i ponownie do niego zadzwonić. Po usg główki też byłam przestraszona (przez lekarkę, która je robiła) i też zadzwoniłam do pana doktora. Przez telefon kazał mi przeczytać opis i wytłumaczył, że nie ma się czym martwić. Jestem zadowolona, że mam lekarza do którego mam zaufanie i polecam wszystkim.

Bardzo dobry lekarz a do tego ciepła osoba. Momentalnie wzbudził zaufanie u mojej córeczki i na pierwszej wizycie postawił prawidłową diagnozę, którą potwierdziły późniejsze badania. Polecam serdecznie

Bylam u dr.na oddziale, czyli PANSTWOWO ,pozniej rowniez prywatnie ( co wynikalo z tego, ze moje dziecko bylo dziwnie i niejednoznacznie traktowane z pkt.widzenia medycznego przez innych neurologow). Prywatna wizytya - trzeba byc jedynie db.przygotowanym , tzn.miec aktualne bad., znac historie choroby swojego dziecka a bad. Przebiega kompleksowo na 10!!! Zle przygotowanie to zla diagnostyka, wszak dr prorokiem nie jest.

W pełni zgadzam się z pochlebnymi opiniami na temat pana doktora. Bardzo profesjonalny, dokładny i dociekliwy, nikomu nie życzę problemów wartych wizyty ale jak by co to bardzo polecam pana doktora Chmielewskiego

Wspaniały lekarz. Jestem wpełni zadowolona.

Wspaniały lekarz. Jestem wpełni zadowolona.

Wobec Pana Doktora najprawdopodobniej wytoczę powództwo o rażące świadome zaniedbania w diagnostyce dziecka z MPD - odmowa wykonania badania rezonansu magnetycznego mózgu, jako zbyt kosztownego dla Instytutu oraz z powodu fałszerstwa dokumentacji medycznej