dr n. med. Dariusz Cholewa

Ginekolog

profesjonalista a do tego empatyczny i rzeczowy. jedyny lekarz u którego czułam się naprawdę dobrze. Leczyłam się u pana doktora 4 lata, byłam beznadziejnym przypadkiem, miałam AMH 0,4, nie mogłam mieć dzieci a i tak wycisnął ze mnie bliźniaki. Cudowne , wspaniałe dzieci. Dziękuję Panie Doktorze :)

Jestem mamą 2 dzieci i z całą pewnością mogę polecić tego lekarza. Jest to osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej, kompetentna.Wystarczająco dużo czasu poświęca pacjentowi.Na prawdę polecam!!!! Najlepszy lekarz jakiego spotkałam!

Super! Pod każdym względem. 100% lekarza w lekarzu ... Specjalista z powołania więc polecam każdej kobiecie. Troszkę cena szokuje ale coś za coś.

Super! Pod każdym względem.
Troszkę cena szokuje ale coś za coś.

Dusza nie człowiek! Kompetentny, rzeczowy i do tego taki ludzki, normalny, ciepły. Wspaniale się u niego czujemy. Całkiem niedawno trafiłam do Pana Doktora, ale już od dosyć dawna staramy się o dziecko i czuję, że z nim się uda... :)

Najlepszy z najlepszych. Każde kryterium oceny tego lekarza sprowadza się tylko do jednego-Najlepszy. I niezastąpiony. Bezgranicznie mu ufam.

Bardzo miły lekarz. Kompetentny, rzeczowy, konkretny. Miałam pierwszą w życiu wizytę i zdecydowanie polecam:) Nic nie boli, nie ma się czego bac:)

Bardzo miły lekarz. Kompetentny, rzeczowy, konkretny. Miałam pierwszą w
życiu wizytę i zdecydowanie polecam:) Nic nie boli, nie ma się czego bac:)

Wspaniały lekarz o wielkiej kulturze osobistej,delikatny z olbrzymią wiedzą,właściwy człowiek na właściwym miejscu.Polecam!

Bardzo dobry lekarz,sumienny,delikatny,w 100% profesjonalista prowadził moją ciążę dzięki panu doktorowi mamy teraz 2 miesięcznego synka za co bardzo dziękujemy , polecam wszystkim kobietom takiego fachowca, po prostu lekarz anioł.

Wspaniały człowiek. Jest miły, uprzejmy, empatyczny, bardzo delikatny i taktowny. Wiele czasu i pieniędzy straciłam na kilkuletnie starania o dziecko. Pan Doktor uszczęśliwił mnie po 3 miesiącach. Szkoda, że tak niewiele opinii jest na jego temat:( Z całego serca polecam. Człowiek anioł.

Najlepszy ginekolog w województwie śląskim i tyle. Niestety wiedza, kompetencja, wzorowe prowadzenie ciąży jak i radzenie sobie z wszystkimi niestandardowymi przypadkami przekładają się na cenę. Jednakże mamy dostęp do wszystkich zdobyczy medycyny + genialny lekarz - to cenę usprawiedliwia.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita