3,9

</strong>

<strong>
Kontakt bezpośrednio do lekarza: 602 19 19 70
</strong>

Lekarz godny polecenia. Prowadzi moja ciąże w tym momencie. Tłumaczy każda moją wątpliwość i szybko reaguje na to co się dzieje. Pracuje na bardzo dobrym sprzęcie więc doskonale mogę zobaczyć moją dzidzie. Polecam

Duży koszt wizyty, ale kompleksowe badanie na najlepszym sprzęcie. Przy jakichkolkwiek wątpliwościach - skierowanie do szpitala, w którym przyjmuje. Jestem zadowolona. Duże wyczucie przy przekazywaniu złych wiadomości.

nie polecam. wydaje się że doktor jest uprzejmy, ale niestety - powiedziałabym że ma raczej lekceważące podejście. miałam problem z bakteryjnym zapalenie pochwy - doktor przepisywał antybiotyki - na początku bez wymazu - na chybił-na chlamydiozę (o czym mnie nie poinformował - kiedy zapytałam przy następnej wizycie - dlaczego na chlamydiozę - był zmieszany pytaniem i wyjaśnił "większość ludzi dziś się tym zaraża". Potem gdy zadałam pytanie o przeprowadzone badanie - dostałam odpowiedź w postaci wykładu - w bardzo specjalistycznym, medycznym języku. ot tyle potem jak okazało się że problem ...

nie polecam.
potem jak okazało się że problem jest inny - kolejne antybiotyki, które nie pomagały. lekarz wykluczył leczenie partnera - stwierdził, że nie ma takiej potrzeby (?!).wykluczył również sens diety wzmacniającej odporność. leczyłam się u niego 3 miesiące, a on ciągle się dziwił, że nie może mnie wyleczyć (?!). dlaczego? podstawowa zasada - partnerów leczy się oboje! i wiele innych.. zmieniłam lekarza na wroclaw i cóż większe miasto zupełnie inny standard i podejście do pacjenta - cenowo - nie dużo drożej, ale jeżeli chodzi o zdrowie - warto!. doktor Choma zarobił na mnie jakies 600 zł a ja zaczynam leczenie od nowa!

Pan doktor stwierdził u mnie po badaniu możliwość wystąpienia guza szyjki macicy.Kiedy chciałam uzyskać więcej informacji odesłał mnie do internetu Wiadomo ze czytając o tej chorobie w necie można tylko nakręcić się na najgorsze. I myślę że taki zamiar był pana doktora. Od razu zaproponował biopsie za 2 dni oczywiście w jego gabinecie. Poszlam do innego ginekologa. Zrobilam badania i nic złego sie z moja szyjka macicy nie działo. Przestrzegam wszystkie Panie przed dr Dariuszem Choma!!!!!!

O tym lekarzu słyszało się wiele negatywnych opinii, ja natomiast nie mogę powiedzieć złego słowa. Wizyta lekarska zawsze przeprowadzana jest fachowo i rzetelnie. Doktor odpowiada na każde moje pytanie, wszystko tłumaczy. Badania przeprowadza bardzo dokładnie i skrupulatnie np. usg piersi. Budzi zaufanie i dba o komfort pacjentek. Szczerze polecam.

Polecam tego lekarza, profesjonalne podejście do pacjentki, odpowie na każde pytanie, uprzejmy. A przede wszystkim gabinet wyposażony w najlepszą aparaturę. Polecam

JEstem bardzo zadowolona pomimo wczesniejszych opini które czytałam:) plecam

JEstem bardzo zadowolona pomimo wczesniejszych opini które czytałam:) plecam

polecam jestem stałą pacjentką od ok 4lat prowadził moją ciąże i jak najbardziej było dobrze zna się na tym co robi odrazu diagnozuje chorobę i ją leczy:)polecam. Jeszcze się nie zawiodłam a ostatnio gdy miał urlop poszłam do innego i zostałam zbadana nie dostałam leków i później było gorzej i doktor Choma wyleczył mnie.

szczerze polecam dr Chomę. Temu lekarzowi można zaufać.

szczerze polecam dr Chomę. Temu lekarzowi można zaufać.

bardzo dobry lekarz,nie lekceważy problemów,podchodzi profesjonalnie do pacjentki,nawet jak coś jest nie tak to próbuje w delikatny sbosób wszystko wyjaśnić,wesoły,miły w obyciu i delikatnie p.Doktor bada:)