Dariusz Czekaj

bardzo dobry lekarz pomógł mi, prześwietlił bark i przeszłam serie rehabilitacji kręgów szyjnych, kręgosłupa i jest duża poprawa polecam

Nieuprzejmy, szczególnie źle traktuje młode Matki. Nie pogodził się do tej pory z powstaniem pampersów, ale nie potrafi wytłumaczyć dlaczego są takie straszne. Zalecenia stawia dobrze, problem wyleczony. Mało czasu poświęca pacjentowi mimo że płaci się bardzo dużo za wizytę.

Jest rzeczowy tylko troche drogi ale polecam

Jest rzeczowy tylko troche drogi ale polecam

Uważałam go za dobrego specjalistę, "naprawił" kolano mojego męża...ale nie można go uważać, za specjalistę w sprawach dzieci! Zapłaciłam 150 zł, za niecałe 10 minut, niczego się nie dowiedziałam. Tylko to, że powinnam kupić 7 miesięcznemu synkowi buty, za kostę warte około 200zł...po miesiącu udałam się do rehabilitanta po poradę i okazało się, że dobrze, że takowych bucików nie kupiliśmy, bo można nimi było tylko problem pogłębić. Od dziś zaczynamy z małym ćwiczenia i mamy nadzieję, że będzie dobrze.

Każdy ortopeda w okolicy wie, że jest to lekarz specjalista jakich mało w Polsce. Serdecznie pozdrawiam Ciebie Darku i dziękuję za rekonstrukcję wiązadła.

Serdecznie pozdrawiam Ciebie Darku i dziękuję za rekonstrukcję wiązadła.

Bardzo dobry fachowiec. Badanie przepowadził rzetelnie. Udziela konkretnych informacji. Polecam !!!

Może fachowiec jest dobry ,,, ale chamski stosunek tego fachowca w stosunku do pacjenta nie zna granic , .Jest to lekarz , który potrafi wyprosić chorego z gabinetu publicznego , bo to nie jego rejon (w czasach gdy rejonizacja do specjalisty nie obowiązuje)...Poniża człowieka i traktuje jak zło konieczne, a nie jako człowieka chorego , który przyszedł po poradę ...

Moje dziecko jest przed operacją, poszłam na wizytę do Doktora, gdyż zasugerowałam się opiniami dobrego fachowca. Wcześniej byłam u innych ortopedów. Lekarz miły, taktowny, cierpliwie wyjaśniał każde moje pytanie. Dziecko dopiero po wizycie u tego ortopedy nie boi się operacji.

bardzo dobry i rzetelny specjalista, wyleczł mi stary uraz którego nie potrafił naprawić nikt inny

Bezmadziejny lekarz!nie odpowiada na pyatania, krzyczy, mówi tylko i wyłącznie z pretensjami. Nie polecam.