lekarz Dariusz Dąbrowski

Znakomity lekarz, świetnie stawia diagnozy jest przy tym ostrożny tłumaczy wszystko, dobiera dobrze leki i dawki. Najlepszy lekarz u jakiego byłem.

Bardzo kompetentny i wykwalifikowany lekarz godny polecenia. A tu znajdziecie namiary na niego https://kcp.pl/lekarz/dariusz-dabrowski-43721/pediatra/nowy-staw/.

Postawił złą diagnozę mojej córce,przez co musieliśmy ponieść koszty u doktora Orlikowskiego,ktòry z diagnozą problemu nie miał. Kolejna sprawa to to,że odczytuje normy wynikow laboratoryjnych dzieci jak u osoby dorosłej. Inne są normy dla dzieci,osób dorosŁych i starszych... Ale Pan doktor tego nie wie.

Zdecydowanie nie polecam. Zbyt pewny siebie. Postawił zła diagnozę,za która teraz moje dziecko płaci.

bardzo się cieszę że w Nowym Stawie jest tak cudowny i kompetentny lekarz!!! chodzę z synkiem już czwarty rok.Bardzo oddany dla dzieci,najlepszy pediatra jakiego znam.

Bardzo dobry specjalista, wszystko szczegółowo wyjaśnia, z moim synkiem chodzę od kilku lat do tego lekarza i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor godny polecenia.