lekarz Dariusz Dąbruś

Lekarz gody polecenia! Niezwykle uprzejmy, każdej pacjentce poświęca należytą ilość czasu, bez względu na to czy przychodzi prywatnie czy w ramach NFZ.

Zdecydowanie polecam tego lekarza !! Jest sypmatyczną osobą a przede wszystkim ma powołanie do zawodu jaki wykonuje.

bardzo dobry lekarz a nawet świetny nie ma lepszego w jeleniej górze

bardzo dobry lekarz a nawet świetny nie ma lepszego w jeleniej górze

Ma chyba umowę z jakimś koncernem medycznym. Naciąga na najdroższe leki i na wizyty w gabinecie prywatnym.Zanim wykupicie drogi lek, lepiej skonsultujcie z innym lekarzem, żeby nie wyrzucać pieniędzy w błoto.Nie polecam. Gdybym stosowała się do jego zaleceń i nie zmieniłabym lekarza dzisiaj mogłoby być ze mną źle.

Najlepszy lekarz! Leczyłam u niego niepłodność a teraz jestem w 3 miesiącu ciąży!!! :D

Bardzo dobry lekarz. Mimo, że ma dużo pacjentek, nigdy nie daje odczuć, że mu się spieszy. Poświęca tyle czasu, ile potrzeba na badanie i rozmowę, wyjaśnia dokładnie wątpliwości, pytania i przede wszystkim emanuje nieziemskim spokojem. Potrafi pomóc także w dolegliwościach które pozornie nie wiążą się z zakresem ginekologicznym. Wyjechałam z okolic Jeleniej Góry ale lekarza nie zmienię, bo nie jest łatwo znaleźć drugiego takiego.

Lekarz w porządku. Mi osobiście pomógł.

Lekarz w porządku. Mi osobiście pomógł.