dr n. med. Dariusz Daniluk

2,9

nigdy więcej takich lekarzy to jak postąpił ze mną należy zgłosić i to zrobię lekarz okropny ma pacjentki poprostu za idiotki dobrze że mam zdjęcia zrobione z datą ,cierpię przez jego zadufanie i zmianę decyzji

dokladny i delikatny oczywiscie wszytsko tłumaczy. Głupi by zrozumial :-) polecam z czystym sumieniem :-)

Uważam że pan doktor jest najlepszym lekarzem jakiego znam.Prowadził moje 3 ciąże i jestem zadowolona z porad i prowadzenia ciąż.

Mam pytanie do komentarza poniżej A w jaki sposób nie prawidłowo odczytał??? Mogłabyś coś wiecej powiedzieć o swoim przypadku? Bo ja też chodzę do tego lekarza i troche sie zaniepokoiłam edług mnie jest w porządku

Mam pytanie do komentarza poniżej
edług mnie jest w porządku

Nieprawidłowo odczytał usg ciąży, nie wytłumaczył diagnozy.

Nieprawidłowo odczytał usg ciąży, nie wytłumaczył diagnozy.

lekarz który ma swój świat, trudno sie do niego dodzwonic, nie polecam nie wzbudził we mnie zaufania

bardzo miły, rzeczowy i kompetenty lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, ma poczucie humoru. nigdy nie czułam się niedoinformowana, mój mąż też. atmosfera podczas wizyty jest zawsze miła, dr nigdy nie był wobec mnie ani męża nieprzyjemny czy niemiły. badanie przeprowadza delikatnie i wszystko tłumaczy. wiem że można na niego liczyć. dzięki niemu donosiłam do terminu swoją córeczkę choć było bardzo duże zagrożenie porodem przedwczesnym. bardzo serdecznie go polecam

Ja wspominam tego lekarza ze zgrozą , wprawdzie było to kilka lat temu ale fakt jest faktem. Spodziewałam się ze jestem w ciąży więc poszłam na wizytę, pan doktor oznajmił mi że jest to ciąża pozamaciczna i należy zgłosić się jak najszybciej i umówił na następny dzień , gdy zajechałam do szpitala p. doktor Daniluk stwierdził że USG jest zepsute ale to nic zabieg zrobimy .Na korytarzu spotkałam znajomego lekarz nie ginekologa i poradził żebym się nie zgadzał bez USG Poszłam do drugiego lekarza i okazało się że ciąża jest prawidłowa .URODZIŁAM ZDROWA DZIEWCZYNKĘ

Zapłaciłam 90 zł za wizytę. Lekarz skierował mnie na badania hormonalne (w trakcie brania zapisanych przez niego osobiście hormonów). Po mojej interwencji stwierdził że niczemu to nie przeszkadza. Zrobiłam badania które kosztowały mnie 140 zł. Po otrzymaniu wyników ponownie zgłosiłam się do tego lekarz. Stwierdził ze wszystko jest ok mimo iż nie było... (nasiliły się problemy z tarczyca) Udałam się do kolejnego ginekologa który tylko potwierdził moje przypuszczenia iż badan hormonalnych nie wykonuje się w trakcie kuracji hormonalnej! Zmienił mi tabletki ponieważ te były dla kobiet po 50 a nie w wieku 24 lat... Kolejne badania hormonalne były już naprawdę nie ciekawe. Pół roku zajęło mi doprowadzenie organizmu do porządku.

Ogłoszenie w ramce w lokalnej gazecie to nie wszystko jak widać.

Odradzam wszystkim tego "lekarza" Agnieszka

Pragnę dodać coś od siebie o tym lekarzu. Otóż miałam tą przyjemność a raczej nieprzyjemność być u niego na mojej pierwszej wizycie u lekarza ginekologa. Było to parę lat temu, ale jak sobie o tym przypominam to robi mi się niedobrze i słabo. Cała wizyta była jedną wielką pomyłką. Miałam wtedy 19cie lat i byłam dziewicą. Nie wiedziałam jeszcze wtedy że z tego tytułu będę miała jakieś nieprzyjemności, a jednak.... Na początku wywiadu zaznaczyłam że jestem dziewicą, co było dla mnie oczywiste i normalne (powiedziałam też,że jest to moja pierwsza ...

Pragnę dodać coś od siebie o tym lekarzu.
Na początku wywiadu zaznaczyłam że jestem dziewicą, co było dla mnie oczywiste i normalne (powiedziałam też,że jest to moja pierwsza w życiu wizyta)
Pan doktor poprosił mnie za parawan, a potem kiedy półnaga leżałam na fotelu jeszcze z 3 razy zapytał mnie czy aby na pewno jestem dziewicą i czy aby na pewno nie było stosunku, bo wtedy będzie inne badanie.
Żenuuuaaa po prostu....jakie z tego wnioski? Jakbym miała 16lat i zaszła tam z zaawansowaną ciążą to by było ok, ale skoro przyszłam jako 19letnia dziewica to już można mnie poupokarzać, bo coś ze mną nie tak :/
Nie wspomnę już że samo badanie było baardzo bolesne,a lekarz nawet w najmniejszym stopniu nie starał sie być bardziej delikatny mimo iż wyraźnie dawałam znaki,że mnie boli.
Po badaniu musiałam około godziny siedzieć( na jednym pośladku,gdyż normalnie też nie mogłam usiąść) w szpitalu gdyż nie dałam rady iść.
Pana doktora poleciła mi znajoma, gdyż cieszył się dobrą opinią wśród pacjentek...jak się później okazało wszystkie te pacjentki chodziły do tego lekarza prywatnie.
Ja poszłam do niego na ubezpieczanie....może to źle?....a może wręcz przeciwnie....gdyż już do niego nie wróciłam.

Ostrzegam przed wizytą u tego lekarza szczególnie dziewczyny,które idą tam pierwszy raz.
Ja długo po tej wizycie nie mogłam się przemóc żeby pójść do lekarza ginekologa.
Teraz na szczęście trafiłam już na swoją panią doktor :)...czego i wszystkim paniom życzę:)