dr n. med. Dariusz Daniluk

3,5
3,5

bardzo miły, rzeczowy i kompetenty lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, ma poczucie humoru. nigdy nie czułam się niedoinformowana, mój mąż też. atmosfera podczas wizyty jest zawsze miła, dr nigdy nie był wobec mnie ani męża nieprzyjemny czy niemiły. badanie przeprowadza delikatnie i wszystko tłumaczy. wiem że można na niego liczyć. dzięki niemu donosiłam do terminu swoją córeczkę choć było bardzo duże zagrożenie porodem przedwczesnym. bardzo serdecznie go polecam

lekarz który ma swój świat, trudno sie do niego dodzwonic, nie polecam nie wzbudził we mnie zaufania