lekarz Dariusz Drabik

Internista

2,8

nie polecam Pana Doktora. -arogancki -pracuje za kare! -opryskliwy. Nie wiem dlaczego sa tu pozytywne komentarze. I ja i bliska mi osoba w jednym tygodniu spotkala sie z jego arogancja. szkoda ze nie ma u nas fajnego kekarza.

nie polecam Pana Doktora.
-arogancki
-pracuje za kare!
-opryskliwy.

Wyśmienity lekarz, uczciwy,sympatyczny.Prowadząc mnie i mojego męża od samego początku, wytłumaczy na czym polega choroba,trafnie dobiera lekarstwa i nigdy nie hołduje zasadzie "następny proszę" Polecam tego lekarza.

Chodzę do tego lekarza już 3 rok i jest dobrze,trafia z diagnoza i lekami,badania wystarczające,czasem widac, ze zapracowany,bo pod gabinetem kolejki...

A więcd po kolei. absolutnie nie spełnia oczekiwań - nie słucha, nie odpowiada na pytania. Nie jest uprzejmy a wręcz arogancki, opryskliwy, łaske robi że zbada. Zero poświęconego czasu, byle jak byle szybko pacjent wyszedł. nie tłumaczy nic a nic!!!nie wzbudza zaufania. nie polecam. Obgaduje pacjentów - byłam świadkiem tego 3 razy. Pacjentkę która chciała zrobic sobie badania nazwał bezczelną, naśmiewa się z nas przy pielęgniarkach. Opisuję tutaj wizytę w przychodni Rodzina w Mogilnie!!!

Arogancki, nie kieruje na dodatkowe badania. leczy w ciemno. nie polecam

Arogancki, nie kieruje na dodatkowe badania. leczy w ciemno. nie polecam