lekarz Dariusz Drabik

Internista

2,5
2,1
2,4

Uczęszczam do Dr. Drabika już od wielu lat Doktor jest pomocny, cierpliwy, potrafi wysłuchać jest zdecydowany lekarz do którego warto chodzić Potrafi przedstawić możliwości leczenia, monitoruje i prowadzi mnie jako pacjentkę Całe szczęście jest już lepiej niż było Polecam

Uczęszczam do Dr. Drabika już od wielu lat
Całe szczęście jest już lepiej niż było
Polecam

Arogancki, niesympatyczny,pretensje że ma pacjenta, którego widzi pierwszy raz mam sobie iść do" Pana Boga" on mi nic nie wypisze, ma 10 minut na pacjenta i mam go zrozumieć, kasa za wizytę to ok, a pacjent z kwitkiem odchodzi. Zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz zachowywał się jakby miał problem, że do niego przyszłam. Strasznie arogancki i nieuprzejmy. Brak szacunku dla pacjenta.

nie polecam Pana Doktora. -arogancki -pracuje za kare! -opryskliwy. Nie wiem dlaczego sa tu pozytywne komentarze. I ja i bliska mi osoba w jednym tygodniu spotkala sie z jego arogancja. szkoda ze nie ma u nas fajnego kekarza.

nie polecam Pana Doktora.
-arogancki
-pracuje za kare!
-opryskliwy.

Wyśmienity lekarz, uczciwy,sympatyczny.Prowadząc mnie i mojego męża od samego początku, wytłumaczy na czym polega choroba,trafnie dobiera lekarstwa i nigdy nie hołduje zasadzie "następny proszę" Polecam tego lekarza.

Chodzę do tego lekarza już 3 rok i jest dobrze,trafia z diagnoza i lekami,badania wystarczające,czasem widac, ze zapracowany,bo pod gabinetem kolejki...

A więcd po kolei. absolutnie nie spełnia oczekiwań - nie słucha, nie odpowiada na pytania. Nie jest uprzejmy a wręcz arogancki, opryskliwy, łaske robi że zbada. Zero poświęconego czasu, byle jak byle szybko pacjent wyszedł. nie tłumaczy nic a nic!!!nie wzbudza zaufania. nie polecam. Obgaduje pacjentów - byłam świadkiem tego 3 razy. Pacjentkę która chciała zrobic sobie badania nazwał bezczelną, naśmiewa się z nas przy pielęgniarkach. Opisuję tutaj wizytę w przychodni Rodzina w Mogilnie!!!

Arogancki, nie kieruje na dodatkowe badania. leczy w ciemno. nie polecam

Arogancki, nie kieruje na dodatkowe badania. leczy w ciemno. nie polecam