lekarz Dariusz Drabik

2,6
2,6

Nie polecam. Człowiek dzwoni PRYWATNIE o pomoc, lekarz już po odebraniu telefonu średnio zainteresowany i nie wyrażał chęci rozmowy. Kiedy już w końcu z przymusu przedstawiono mu dolegliwości pacjenta i usłyszał słowo BIEGUNKA, to stwierdził, że nie udzieli pomocy osobie z biegunką, bo on też chcę być zdrowy. Mamy jechać na SOR. NIE POLECAM. To jest lekarz? Na pewno nie z powołania. Liczyliśmy chociażby na jakieś wskazówki co do dalszego leczenia. Nigdy więcej nie skorzystam z usług osoby pracującej z musu.

Buta i brak kompetencji. Nie pochyli się nad pacjentem, żeby zdiagnozować coś innego niż anginę. Odradzam

Facet minął się z powołaniem. Przychodzisz do niego z problemem, a on problemu nie widzi w dolegliwościach i uważa że jedynym problemem jesteś Ty. Chamskie dogryzki, zwracanie uwagi za rzeczy które totalnie nie powinny go interesować. Nie polecam nikomu tego "lekarza". Powinien się poważnie zastanowić nad zmianą wykonywanej pracy, skoro nie ma totalnie podejścia do ludzi i zdrowie ludzkie go nie interesuje.

Odradzam! Jak najdalej od tego Pana! Brak kultury, chamskie odzywki, współczuję pacjentom skazanym na znoszenie jego towarzystwa !

Odradzam! Jak najdalej od tego Pana!

Uczęszczam do Dr. Drabika już od wielu lat Doktor jest pomocny, cierpliwy, potrafi wysłuchać jest zdecydowany lekarz do którego warto chodzić Potrafi przedstawić możliwości leczenia, monitoruje i prowadzi mnie jako pacjentkę Całe szczęście jest już lepiej niż było Polecam

Uczęszczam do Dr. Drabika już od wielu lat
Całe szczęście jest już lepiej niż było
Polecam

Wyśmienity lekarz, uczciwy,sympatyczny.Prowadząc mnie i mojego męża od samego początku, wytłumaczy na czym polega choroba,trafnie dobiera lekarstwa i nigdy nie hołduje zasadzie "następny proszę" Polecam tego lekarza.

Chodzę do tego lekarza już 3 rok i jest dobrze,trafia z diagnoza i lekami,badania wystarczające,czasem widac, ze zapracowany,bo pod gabinetem kolejki...