lekarz Dariusz Drzymała

Neurolog

Jak czytam te negatywne opinie to dochodzę do wniosku, że chyba Doktor nie spełnił Państwa "zachciankek" Lekarz miły, uprzejmy, pomocny, zbada dokładnie, wytłumaczy, uspokoi, pokieruje co robić dalej. Życzy dużo zdrowia. Poleciłam go znajomym i rodzinie i też są zadowoleni. Pomógł z dobroci serca a nie z przymusu czy łaski jak niektórzy mówią. Ze świecą takich lekarzy szukać. Polecam z całego serca!

Dobry człowiek i miły lekarz.Pomógł mi ale i mojej rodzinie pomimo,że nie miał takiego obowiązku, tak sam od siebie z dobroci serca.Polecam , warto udać się do niego z wizytą.Będę do niego chodzić z przyjemnością.

Wizyta to totalne nieporozumienie. Lekarz ekstremalnie arogancki. Nigdy w życiu nie spotkałam takiego gbura . Nigdy więcej u niego wizyt!!!!!!!

Dr Dariusz Drzymała może nie jest profesorem w swojej dziedzinie zawodowej, ale jego kompetencje oceniam bardzo wysoko. Jest miły, uprzejmy, a poziom Jego usług jest bardzo wysoki. Chciałbym aby wszyscy lekarze w Polsce byli na co najmniej takim samym poziomie jak Dr Drzymała

Moja opinia jest jak najlepsza.Zostałam przyjęta szybko, rzeczowo, dużo dowiedziałam się o swoich chorobach i dalszym ich leczeniu.Warto trafić do pana doktora .

Nie polecam. Jego wiedza zatrzymała się na XX wieku. Dziwię się że jeszcze ma pacjentów. Myśle że to kwestia czasu.

Bardzo przyjemny Lekarz i widać że traktuje człowieka z empatią, a nie jak kolejnego petenta, zresztą drugi lekarz w tej przychodni też jest bardzo fachowym i uprzejmym człowiekiem

Naprawdę dobry fachowiec.Trudno sie doczepić.Nie wydaje mi sie aby tak potraktował pacjenta jak to jest w innej opinii.

Moja pierwsza wizyta ale bardzo dobrze wspominana . Wysłucha do konca , zbada , uspokoi,zleci konieczne badania i zdrowia życzy . Polecam :)

LEkarz powiedział że nie jest sekretarką i skierowania nie wypisze chodziło mi o zdjecie mózgu.Sami oceńcie jaki to specjalista i fachowiec.