dr n. med. Dariusz Dusza

Chirurg ogólny, Proktolog

2,1
2,4
2,1

Dobry, empatyczny lekarz. Zachowanie Pana doktora jest zapewne odzwierciedleniem zachowań niektórych pacjentów. Mnie doktor Dusza operował, wszystko zrobił bardzo dobrze, na 100 % i do chwili obecnej tak jest. Zawsze wspominam Pana doktora bardzo dobrze, pomógł mi i jestem mu wdzięczna. Moja rada dla wszystkich zatroskanych i potrzebujących pomocy, mniej mięsa, słodyczy, a dla tych co negatywnie uwarunkowani genetycznie całkowite 0 tych produktów.

Nie polecam. Źle rozpoznana choroba, brak empatii i właściwego podejścia do śmiertelnie chorego pacjenta, arogancją i ignorancja. Omijać z daleka!

Nie polecam.
Omijać z daleka!

Lekarz ok jeśli się zapłaci. Gorzej jak się leży w szpitalu. Brak zainteresowania pacjentem, nie odpowiada na pytania, na korytarzu często udaje że nie słyszy Dzień Dobry. W moim przypadku było całkowite zlekceważenie, jak zapytałam czy po zabiegu operacyjnym jest ok to....odpowiedział pytaniem na pytanie a mianowicie "Dlaczego pytam". Okazuje się że nie jest ok, wyszłam w czwartej dobie ze stanem zapalnym. Po paru dniach miało być pięknie a okazuje się że leczę się już 2 tyg a końca nie widać.

NIE POLECAM TEGO LEKARZA.Zupełny brak zainteresowania i zero poświęconego czasu pacjentowi,O uzyskaniu odpowiedzi na pytanie ,jak dalej ma wygladać leczenie,lepiej zapomnieć.Traktuje chorych jak pionki ,które nie są warte jego zainteresowania.Jeżeli macie problem ,to szukajcie innego lekarza

NIE POLECAM TEGO LEKARZA.Zupełny brak zainteresowania i zero poświęconego

Bardzo nieprzychylny i gburowaty lekarz. Zniecierpliwiony zadawaniem pytań i traktujący pacjentów jak głupszych od siebie od drzwi. Wykształcenie ja tez mam wyższe. Sama pracuje w służbie zdrowia i niewiarygodne jest dla mnie takie zachowanie. Ale Panu doktorowi ja wielu innym pewnie to "lata".

Lekarza tego mogę po spotkaniu z nim podsumować najtrafniej tymi słowami: karierowicz z przerośniętym ego. Stara się cały czas dominować nad pacjentem, okazując swą wyższość i traktując go z góry, bardzo nieuprzejmy. W jego prywatnym gabinecie Procto-Med w Sosnowcu nie ma możliwości wykonania zapisu wideo z badania jakim jest rektoskopia, co w innych nawet tańszych gabinetach jest już dawno standardem. Wynik/opis wykonanego badania rektoskopii pacjent otrzymuje odręcznie napisany przez lekarza na recepcie - w obecnych czasach standardem jest czytelny wydruk opisu/wyniku badania z komputera. Ale za to pod względem marketingowym strona WWW jego prywatnego gabinetu przygotowana została całkiem dobrze, na stronie głównej możemy zobaczyć cytat wypowiedzi Hipokratesa "Ze wszystkich nauk medycyna jest najszlachetniejsza", co skutecznie wprowadza osoby kierujące się do niego w błąd. Człowiek nastawiony na zysk i karierę, a nie na pomoc pacjentowi. To nie jest lekarz z powołania. Zdecydowanie odradzam wizyty u tego pana.

Trudno ocenić jego wiedzę, nie jestem lekarzem. Problemem jest empatia, a dokładniej to jej brak. Słowo mruk najlepiej odzwierciedla pana Doktora. Trudno dowiedzieć się czegokolwiek o własnej chorobie. Nie polecam. Panu doktorowi polecam za to chociaż podstawowy kurs nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

Niekompetentny lekarz, obojętny na pacjenta i na jego chorobę. Zero epatii i człowieczeństwa. Omijajcie go z daleka jesli życie wam miłe.

Nie polecam. Wizyty prywatne w Częstochowie w Klarze. Wykonana kolonoskopia, która była odpłatna. Okazała się świstkiem papieru bez żadnych informacji.

Nie polecam.
Wizyty prywatne w Częstochowie w Klarze.

NIE POLECAM!!! Szkoda, że nie można ocenić dr Duszy poniżej zera. Zmarły moje dwie bliskie osoby, "leczone" przez pana Duszę. Fatalny lekarz, niekomunikatywny, opryskliwy, fatalne podejście do pacjenta i jego rodziny. Popełnił masę błędów. nierozpoznanie nowotworu??!! Rozpoznał go jego lekarz. Kolega z oddziału. Ile kosztuje pana kompetencja? 100? 200? 500 złotych?? Podejmij praktykę wyłącznie prywatną, skoro na państwowej dają Ci za mało.

NIE POLECAM!!!