lekarz Dariusz Dworak

Dr Dariusz Dworak choć nie był moim lekarzem prowadzącym moją ciążę zachował się odbierając mój poród tak jakby nim był. To lekarz: profesjonalny, wybitny, skromny, uprzejmy, konkretny, delikatny i nie wulgarny. Rewelacyjnie zszył moje po porodowe pęknięcie. Po dwóch dniach nie czułam bólu i mogłam siadać i kucać. Mąż nie czuje różnicy pomiędzy seksem przed porodem i teraz po. Wagina na dal jest wąska. Bardzo jestem wdzięczna Panu Doktorowi za intymną atmosferę przy porodzie siłami natury. Mojej matce Pan ginekolog przeprowadzał zabieg usuwania nadżerki. Też uważa, że Pan jest prawdziwym Doktorem z powołania.

Polecam w 100%, rzeczowy nigdy się nie spieszy. Chodzę do Pana doktora 10lat. Teraz prowadzi mi ciąże, co wizytę mam robione usg, szerek badań. O wszystko można się spytać, na każde pytanie odpowie.

Bardzo dobry lekarz mam do Niego całkowite zaufanie.Polecam wszystkim kobietom.

Bardzo dobry lekarz mam do Niego całkowite zaufanie.Polecam wszystkim kobietom.

uważam że Pan Dr. Dworak jest lekarzem kompetentnym prowadzi moja druga ciąże z czego jestem bardzo zadowolona .

Bardzo dobry lekarz, jako jedyeny wytłumaczył mi na czym polega moja dolegliwość, ból faktycznie ustał. Polecam. Sama uczęszczam regularnie.

Jest doświadczonym lekarzem z odpowiednim podejściem do pacjenta.

Jest doświadczonym lekarzem z odpowiednim podejściem do pacjenta.

od 14 lat chodze do dr. Dworaka, prowadzil moja ciaze i standardowe okresowe badania, zawsze sluzy rada - bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz

Przebieg wizyty u pana doktora zależy od jego nastroju. Może być przyjemnie i miło albo chłodno i nie miło. Specjalista dobry. Potrafi postawić właściwą diagnozę i leczenie przebiega sprawnie.

Lekarz dosyć dobry, bo wyleczył mi 2 lata temu nadżerkę, gdy zaszłam w ciążę zlecił mi do 3 mc większość badań, jednak oprócz USG!!Na temat prowadzenia ciąży nie mogę nic więcej napisać, gdyż poroniłam. Dosyć chętnie pan dr odpowiada na pytania ale wszystko zależy od jego dobrego humoru. O większość rzeczy trzeba wypytać dokładnie samemu, ponieważ pan dr nie należy do zbyt wylewnych ludzi.