lekarz Dariusz Dyda

Laryngolog

Podziękowani dla laryngolog Dariusza Dydy,który we wczesnym stadium zdiagnozował raka migdała co potwierdziło Konsylium Onkologiczne B.B Już 7X mam naświetlania i chemie.D.Dyda to bardzo dobry laryngolog i przyjazny lekarz

Bardzo dobry lekarz godny polecenia lekarz z powołania zna się na rzeczy stawia bardzo dobre diagnozy polecam

Polecam tego lekarza dla wszystkich dorosłych i dzieci. Jest ok, skuteczny. Wyleczył mnie i to najważniejsze!

Lekarz jest ok, dobrze leczy, skutecznie to najważniejsze więc go polecam. Z tłumaczeniem też nie ma żadnego problemu wszystko jasne i zrozumiałe.

Trafne diagnozy, skuteczne leczenie dorosłych i dzieci - leczyłam siebie i syna. Doktor dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie, polecam.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny laryngolog, stawia trafne diagnozy, polecam:-) Leczy się u niego cała moja rodzina od lat.

Bardzo dobry, kompetentny laryngolog, stawia trafne diagnozy, tłumaczy choroby i leczenie jest godny polecenia!!!

Leczę się u doktora już od dłuższego czasu i muszę przyznać, że jest bardzo dobrym specjalistą. Polecam.

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, pogodny, dobrze tłumaczy, stawia trafne diagnozy, ma podejście do dzieci, polecam:-)