Polecam tego lekarza dla wszystkich dorosłych i dzieci. Jest ok, skuteczny. Wyleczył mnie i to najważniejsze!

Lekarz jest ok, dobrze leczy, skutecznie to najważniejsze więc go polecam. Z tłumaczeniem też nie ma żadnego problemu wszystko jasne i zrozumiałe.

Bardzo dobry laryngolog. Była u p. Doktora z moim dzieckiem, które leczyłam przez prawie rok u innego znanego laryngologa w Żywcu bez poprawy. Moje dziecko w nocy się podduszało i miało osłabiony słuch od prawie roku. Doktor od razu postawił właściwą diagnozę i wytłumaczył co mam dalej robić z dzieckiem jestem mu za to bardzo wdzięczna i polecam go innym:-)

Trafne diagnozy, skuteczne leczenie dorosłych i dzieci - leczyłam siebie i syna. Doktor dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie, polecam.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny laryngolog, stawia trafne diagnozy, polecam:-) Leczy się u niego cała moja rodzina od lat.

Bardzo dobry, kompetentny laryngolog, stawia trafne diagnozy, tłumaczy choroby i leczenie jest godny polecenia!!!

Bardzo dobry i kompetentny lekarz o wielkiej wiedzy. Leczy się u niego cała moja rodzina od lat. Poleciła mi go kiedyś znajoma a teraz ja polecam go wszystkim.

Byłem u Pana doktora z synem to właśnie on trafnie go zdiagnozował a byłem już u kilku innych specjalistów. Godny polecenia zna się na rzeczy

Leczę się u doktora już od dłuższego czasu i muszę przyznać, że jest bardzo dobrym specjalistą. Polecam.

Świetny lekarz, mimo że ma bardzo dużo pacjentów i odległe terminy warto czekać bo skutecznie leczy, polecam

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Żywiec"?

Przemysław Śpiewak

Laryngolog dziecięcy
NZOZ Audiofonika Dr n. med. Przemyslaw Śpiewak
Kopernika 19
34-300 Żywiec

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EWADENT" S.C.
Wesoła 7

Browarna 44c