dr n. med. Dariusz Filipek

Nigdy, żaden dentysta nie zajął się tak kompleksowo moim uzębieniem. Koleżanka poleciła mi doktora, gdyż wiedziała, że zależy mi na szybkim, skutecznym leczeniu. Jestem zachwycona. Poprzedni dentysta był może i miły, ale doprowadził mi stan uzębienia do mało akceptowalnego stanu. Na stałe mieszkam za granicą, ale zęby zawsze leczę w Polsce. Miałam mało czasu, aby doprowadzić stan moich zębów do ładu. Ogromy ukłon w stronę Pana doktora, który tak dopasował swój kalendarz, aby zrealizować cały plan leczenia. Wizyty przebiegały bardzo sprawnie, bez opóźnień, bezboleśnie!!! Jestem pod ogromny wrażeniem estetyki wypełnień. Wcześniej miałam średnie doświadczenia w tej kwestii. Absolutnie polecam Pana doktora, szczególnie osobom, którym zależy na czasie i efekcie. Do tego Pan Darek to przemiły człowiek. Jestem mu bardzo, bardzo wdzięczna za to, jak się mną zajął.

Bardzo dobry dentysta. Nie spotkałam się wcześniej z tak profesjonalnym podejściem do leczenia. Na początku otrzymałam szczegółowy plan leczenia, który wtedy mnie przeraził (ilość wizyt, zabiegów, no i koszt całego leczenia), potem były wizyty... Leczenie trwało ponad 12 miesięcy (tak jak to było zaplanowane), trochę to kosztowało (tak jak było w kosztorysie :( ), ale było ono warte swojej ceny i dziś mogę powiedzieć wszystkim: SZCZERZE POLECAM. Jeżeli ktoś planuje wstawić sobie implanty, to tylko u doktora Darka.

Szczerze mówiąc, zawsze bałam się dentystów i unikałam ich jak ognia. Po pierwszej wizycie w Medidens wszystko się zmieniło. Jak już ktoś wcześniej wspomniał, dr Filipek ma świetne podejście do każdego pacjenta i ogromną wiedzę. Wszystko dokładnie wytłumaczy, dzięki czemu człowiek od razu czuje się bezpieczniej :) Leczenie za każdym razem bezbolesne co dla mnie ma ogromne znaczenie. Krótko mówiąc, specjalista godny polecenia.

Trafiłem do doktora z bólem ósemki. Szukałem natychmiastowej pomocy. Zadzwoniłem i zostałem przyjęty od ręki. Ząb wżynał się w policzek. W gabinecie profesjonalnie, szybo i bezboleśnie została usunięta. Jedyne co poczułem to ukłucie przy znieczuleniu, ale to przy bólu zęba w zasadzie było muśnięciem. Byłem zaskoczony, kiedy nawet nie poczułem, że ząb został wyrwany czy nawet dotykany. Kompletnie nic nie czułem, jestem bardzo zadowolony. Wszystko trwało 10 minut i nic nie bolało :) Super, polecam i na pewno będę chodził do tego stomatologa w pełnym zaufaniu.

Jestem pacjentem Pana Doktora Filipka od ładnych kilku lat. I nie tylko ja. Również cała moja najbliższa rodzina. Profesjonalizm połączony z uczciwością i życzliwym podejściem do pacjenta sprawia, że na wizyty idziemy z uśmiechem, a nie strachem. Gorąco polecam!

Jestem zachwycona przebiegiem mojego leczenia u Pana Doktora Filipka! Niezwykle kompetentny i doświadczony specjalista z serdecznym podejściem do każdego pacjenta. Dziwi mnie poprzednia opinia. Leczenie na najwyższym poziomie z zastosowaniem nowoczesnych technik i wysokiej jakości sprzętu ma swoją cenę. Uważam, że ceny w Centrum Stomatologii Medidens są współmierne do świadczonych usług. Serdecznie polecam!

Dziwi mnie poprzednia opinia.
Serdecznie polecam!

Znalazlam pozytywne opinie na temat Dr. Filipka i pomyslalam, ze wylecze tam zeba kanalowo. Po wczesniejszej wizycie u innego dentysty i kompleksowym sprawdzeniu mojego uzebienie wiedzialam, ze to jedyny zab do leczenia. Ale na wizycie doktor Filipek powiedzial mi, ze nie tknie 6 dopoki nie zrobi 4,5,6,7. Zalamalo mnie to, tym bardziej ze mialam tam juz plomby. Dal mi pol minuty na namyslenie sie, gdyz juz inny pacjent mial wizyte zaraz po mnie. Poniewaz ta 6 naprawde mi dokuczala a nie mialam czasu na ustalenie wizyty juz nigdzie indziej, zgodzilam ...

Ale na wizycie doktor Filipek powiedzial mi, ze nie tknie 6 dopoki nie zrobi 4,5,6,7. Zalamalo mnie to, tym bardziej ze mialam tam juz plomby. Dal mi pol minuty na namyslenie sie, gdyz juz inny pacjent mial wizyte zaraz po mnie. Poniewaz ta 6 naprawde mi dokuczala a nie mialam czasu na ustalenie wizyty juz nigdzie indziej, zgodzilam sie.
Uwazam to za naciagactwo, bo niewskazane sa wymiany plomb, jesli nic z zebem sie nie dzieje. Jak mi to inny lekarz wyjasnil, przy kazdej wymianie zabiera sie sporo zeba podczas czyszczenia, co jesli nie jest konieczne, nie powinno byc wykonywane.
Za kazda plombe 150, kanaly 400 + 150 usztywnienie+ 150 wypelnienie.
Mialo byc 550 za 6., wyszlo razem 1,150.
No coz, zostawiam to do osobistej oceny.

Jeśli ktoś ma mnóstwo pieniędzy do wydania to lekarz dla niego. Doktor miły, ale się spieszy. Zrobił mi 2 zęby (340zł!) praktycznie nie pytając o moją zgodę i bez podania mi kosztów leczenia, nawet nie wiem czy było to konieczne, gdyż wcześniejszy dentysta nie widział tam ubytków. Wysłał mnie na konsultacje do swojego kolegi Jacka Żurka, który stwierdził, że muszę wyrwać wszystkie 8mki (150zł za ząb!), bo BYĆ MOŻE kiedyś będę miała z nimi kłopoty. Oby2 lekarze mnożą koszty i robią niepotrzebne zabiegi. Absolutnie nie polecam!

Byłam pod wrażeniem przeprowadzonych zabiegów. Musiałam poddać się usuwaniu zęba, zdecydowałem się też na koronkę. Generalnie nie boję się dentystów, ale u tego byłam po raz pierwszy. Mogę tylko i wyłącznie pełną ocenę wystawić.

Poddałam się leczeniu endodontycznemu. Udało się zapobiec martwicy zęba, został uratowany. Rekomenduję.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

Przychodnia Stomatologiczna Kadent
Pasteura 7
42-202 Częstochowa
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "SALUMED"
Śląska 22
42-217 Częstochowa

lek. dent.
Iwona Żuławińska

Stomatolog dziecięcy
Przychodnia Stomatologiczna " DENTARIA"
ulica Stroma 12
42-200 Częstochowa