Wspaniały lekarz i człowiek. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Specjalista wielkiej klasy. Bardzo indywidualnie podchodzący do pacjenta, bardzo elastyczny, a to pozwala kontynuować "normalne" życie po diagnozie raka. Operacja oszczędzająca przeprowadzona sprawnie i na najwyższym poziomie. Zaufałam mu i teraz będę go polecać wszystkim. Jestem mega zadowolona.

To wspaniały fachowiec-super lekarz. Specjalista wielkiej klasy. Bardzo dbający o dobro pacjentów. Uczciwy, zretelny,

Lekarz godny polecenia.Jestem zadowolona z opieki przed i pooperacyjnej.Mam do niego zaufanie a to bardzo wazne w leczeniu.Jest solidny,niezawodny,ma dobre podejscie do pacjenta.Mysle ze nikomu nie odmowi pomocy.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentny, dyspozycyjny, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, profesjonalnie i sprawnie przeprowadził moją operację. Lekarz naprawdę godny polecenia. Iwona

Iwona

dr.Giełzak operował mnie 2 razy.Jako lekarz jest bardzo profesjonalny,a jako człowiek jest bardzo uprzejmy i miły.Bardzo polecam!