Polecam z całego serca Pana doktora ! Miałem wykonaną biopsje, bardzo stresowałem się przed zabiegiem doktor zauważył ten fakt był bardzo empatyczny, uspokoił mnie i razem z świetną Panią pielęgniarką zagadali mnie z humorem bym lepiej zniósł procedurę Zabieg nie bolał praktycznie wcale :) Dziękuję za tak dobrą atmosferę i bezpieczeństwo które poczułem Pan doktor jest świetnym specjalistą :)

Polecam z całego serca Pana doktora !
Zabieg nie bolał praktycznie wcale :)
Dziękuję za tak dobrą atmosferę i bezpieczeństwo które poczułem
Pan doktor jest świetnym specjalistą :)

Doktor Giełzak to prawdziwa ostoja spokoju ,profesjonalny, wyrozumiały . Od ósmy lat jestem pod opieka doktora , jestem po kilku zabiegach usunięcia zmian .

Pan doktor Dariusz Gielzak - swietny lekarz, pelen profesionalizm, rzeczowy, posiadajacy fachowa wiedze, uprzejmy w kontakcie z pacjentem. Z czystym sumieniem polecam!

POLECAM KAŻDEMU CHOREMU .PAN DOKTOR PEŁEN EMPATII,DOSKONAŁY FACHOWIEC.ZAUFAŁAM CAŁKOWICIE .JESTEM PEŁNA PODZIWU DLA KOMPETENCJI PANA DOKTORA.MA BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO PACJENTA

Lekarz w każdym aspekcie godny polecenia. Profesjonalista życzliwy pacjentowi. Cierpliwy, spokojny, pomocny.

Wspaniały lekarz i człowiek. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Specjalista wielkiej klasy. Bardzo indywidualnie podchodzący do pacjenta, bardzo elastyczny, a to pozwala kontynuować "normalne" życie po diagnozie raka. Operacja oszczędzająca przeprowadzona sprawnie i na najwyższym poziomie. Zaufałam mu i teraz będę go polecać wszystkim. Jestem mega zadowolona.

To wspaniały fachowiec-super lekarz. Specjalista wielkiej klasy. Bardzo dbający o dobro pacjentów. Uczciwy, zretelny,

Lekarz godny polecenia.Jestem zadowolona z opieki przed i pooperacyjnej.Mam do niego zaufanie a to bardzo wazne w leczeniu.Jest solidny,niezawodny,ma dobre podejscie do pacjenta.Mysle ze nikomu nie odmowi pomocy.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentny, dyspozycyjny, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, profesjonalnie i sprawnie przeprowadził moją operację. Lekarz naprawdę godny polecenia. Iwona

Iwona

dr.Giełzak operował mnie 2 razy.Jako lekarz jest bardzo profesjonalny,a jako człowiek jest bardzo uprzejmy i miły.Bardzo polecam!