dr n. med. Dariusz Gołąbekdr n. med. Dariusz Gołąbek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Dariusz Gołąbek

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pierwszy raz miałam styczność z tym lekarzem leżąc w szpitalu Ujastek na patologii ciąży. Zrobił na mnie duże wrażenie ponieważ po pierwsze okazał się świetnym specjalistą a po drugie nie dzielił pacjentek na te, które mają w szpitalu "swojego" lekarza i pozostałe, co dało się odczuć w traktowaniu przez większość lekarzy. Do wszystkich pacjentek podchodził z jednakowym zaangażowaniem i co miłe z uśmiechem. Pan doktor prowadził moją drugą ciążę. Trafiłam do niego jak zaczęłam plamić. Od razu postawił trafną diagnozę i dobrał odpowiednie leki. Wcześniej odwiedziłam dwóch innych lekarzy i żaden nie znalazł przyczyny dlatego bez wahania zdecydowałam, że to dr Gołąbek poprowadzi moją ciążę i był to doskonały wybór.
Oprócz profesjonalizmu pana doktora cechuje punktualność, serdeczne podejście do pacjentki i duże poczucie humoru. Polecam z czystym sumieniem.

ja też poznałam pana doktora będąc na ujastku, na patologii ciąży. Była to moja pierwsza ciąża, w trakcie której odwiedziłam wielu lekarzy, ale tylko pan Gołąbek okazał sie byc najbardziej kompetentnym. wszystko dokładnie tłumaczył i był bardzo miły.

Bardzo fajny lekarz, prowadził moją ciążę i odbierał poród. Zawsze wszystko bardzo dokładnie tłumaczy i odpowiada wyczerpująco na pytania.

Lekarz kompetentny, kulturalny, cierpliwy, wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Prowadził moją trzecią ciążę i zdecydowanie był to mój najlepszy lekarz prowadzący.

Dobry lekarz, jednak w obliczu mojego porodu wyjechał na urlop nie pilotujac dalej mojego losu

zdecydowanie nie, mielismy do czynienia z ta osoba, to skonczylo sie problemami

zdecydowanie nie, mielismy do czynienia z ta osoba, to skonczylo sie problemami