dr n. med. Dariusz Grzonka

Ginekolog

Polecam!!! Dr Dariusz Grzonka jest bardzo dobrym specjalistą. Pacjentki traktuje podmiotowo, a nie przedmiotowo. Poświęca dużo czasu na badanie, nic nie robi na zasadzie ,,odwalić robotę,,. Dokładny, kompetentny, sumienny. PROFESJONALISTA.

Pan Doktor z całą pewnością jest godny polecenia:) Chodzę już ponad 2 lata i naprawdę nie żałuję na te wizyty ani jednej złotówki (choć wizyty nie należą do najtańszych) Ale za wiedzę trzeba płacić..Pozdrawiam

Serdecznie polecam Pana doktora. Miły, zawsze uśmiechnięty, kompetentny, konkretny i ogólnie wielki pozytyw. Leczę się u Niego od 8 lat i prowadził całą moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry specjalista, zawsze uśmiechnięty, miły... Dzięki fachowej opiece mam 2 zdrowe i urocze córeczki. polecam

Świetny specjalista. Godny polecenia.

Świetny specjalista. Godny polecenia.

Polecam, na lepszego Lekarza nie trafiłam a u kilku byłam i dopiero dr Grzonka mi pomógł. Naprawdę bardzo dobry lekarz.

Niestety nie udalo sie panu doktorowi mnie zdiagnozowac mimo tak wspanialego sprzetu. Na wizycie u innego lekarza , ktory mial duzo gorszy sprzet od razu dowiedzialm sie co jest przyczyna moich niepowodzen w starniach o dziecko. Podobno pomogl niektorym w zrealizowaniu swoich marzen. mi niestety nie. Nie wytlumaczyl mi nic bo chyba sam nic nie wiedzial a wizyta nie nalezala do najprzyjemniejszych.

drogi ale najlepszy. Jestem jego pacjentką od 15 lat. Dzięki jego pomocy i zrozumieniu udało mi się w końcu utrzymać ciążę i urodzić wspaniałą córkę. Gorąco polecam.Poświęca każdej pacjentce min. 40 minut.

naprawde gorąco polecam świetny specjalista i bardzo uprzejmy oraz cierpliwy :)

naprawde gorąco polecam świetny specjalista i bardzo uprzejmy oraz cierpliwy :)

Lekarz w pełni budzący zaufanie , kompetentny, poważnie traktujący swoje pacjentki.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Zabrze"?

Marek Pabian

Bytom
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie