lekarz Dariusz Hajdenrajch

Chirurg ogólny, Urolog

2,9
2,9

Wydaje mi się że niepotrzebnie przywrócili mu prawo do wykonywania zawodu. Zero empatii w tym człowieku i jeszcze na dodatek błędne diagnozy. USG trwało 10 sekund 🤣🤣🤣🤣

Czytałem opinie na temat lekarza.Jednak zdecydowałem się na zabieg u niego. Wszystkie niekorzystne opinie uważam za nieuzasadnione lub przesadzone. Lekarz godny polecenia zarówno jeżeli chodzi o podejście do pacjenta jak również cierpliwe i dogłębne tłumaczenie zabiegu.Jestem już po zabiegu, jest wszystko ok za co serdecznie dziękuję!!!

Lekarz zrobił na mnie dobre wrażenie. Doświadczonego specjalisty. Dlatego uwierzyłem w postawioną diagnozę. Do lekarza zgłosiłem się z zapaleniem jądra, podczas usg lekarz poinformował mnie że to nie stan zapalny a guz/ nowotwór że jest źle i trzeba szybko usunąć jądro. Dodatkowo zlecił zrobienie markerów. Ale jednocześnie zapewnił mnie że nawet jeżeli wyniki bedą nie podwyższone i tak czeka mnie usunięcie jądra. Dobrze że opinie postanowiłem skonsultować z innym urologiem w swoim mieście. Bo okazało się że nie mam żadnego guza tylko ostry stan zapalny jądra. Zdecydowanie nie polecam tego ...

Zdecydowanie nie polecam tego specjalisty!
Cała rodzina przez kilka dni myślała że mam nowotwór i drżała o moje życie.

Doktor Hajdenrajch może prywatnie jest dobrym specjalistą lecz na kasę chorych to mniej niż zero . Jak urolog robiąc USG nie widzi kamienia w moczowodach a na dodatek zachowuje się bardzo niegrzecznie do pacjenta z atakiem kamicy. Dopiero prywatna wizyta u innego urologa potwierdziła kamień którego nie sposób było nie zauważyć.

grubiański i arogancki gbur zbywa ludzi na pytania w szpitalu odpowiada jakby łaskę robił bo się nie jest jego prywatny pacjentem szkoda słów nigdy więcej.

Operował moją mamę.Guz nerki. Po operacji mama czuje się bardzo dobrze.Jest zdrowa.Dobry lekarz. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Operował moją mamę.Guz nerki.
Po operacji mama czuje się bardzo dobrze.Jest zdrowa.Dobry lekarz.

Dobry lekarz , szybka djagnoza i dobre leczenie.Polecam.Bardzo dokładnie tłumaczy chorobę i sposoby leczenia. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gbur, niemiły człowiek!!! Zrobił usg ale nie jestem do końca przekonana czy wiedział co robi powtarzając ciągle "nic tu nie widzę", nie wiem czy w ogóle nic nie widział czy nie wiedział nic złego bo strach zapytać.

Byłem na kilku wizytach u Pana Doktora, problem zdrowotny dość przykry i złożony. Pan Dr zrobił część badań u siebie w gabinecie wykluczając część podejrzeń, na pozostałe konieczne badania skierował do laboratorium. Na podstawie wyników laboratoryjnych trafnie zdiagnozował prawdziwą przyczynę problemu i przepisał dobrą, co najważniejsze niedrogą kurację. Dzięki Doktorowi mój stan zdrowia ulega systematycznej poprawie :)

Pan doktor kazał się niczym nie przejmować a teraz mam kłopot. Źle zdiagnozowana choroba - pan doktor nawet dokładnie nie przyjrzał się problemowi twierdząc że wszystko jest ok. Nie wspomnę o warunkach pracy. Jak mozna przyjmować pacjentów przy zgaszonym świetle :) pełny nieprofesjonalizm dlatego niepolecam przyjście do pana doktora to wyrzucenie pieniędzy w błoto