lekarz Dariusz Haszcz

Wspaniały specjalista, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Oko już w drugiej dobie po zabiegu usunięcia zrostów i przeszczepienia soczewki w diametralnie innej formie niż przed zabiegiem. Zabieg był przeprowadzony w ośrodku "OCHO" w Rzeszowie. Szczerze polecam Pana Doktora Haszcza, oby jak najwięcej takich specjalistów z powołania i tak nastawionych do pacjentów. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za przywrócenie komfortu życia z "nowym okiem". Wdzięczna pacjentka.

Bardzo dobry lekarz,przeprowadził dwie operacje oka u syna po urazie,wszczepienie sztucznej soczewki+plastyka tęczówki,syn widzi bardzo dobrze.

Miałam robiony zabieg zaćmy przez Pana Doktora. Jestem zachwycona! Dziękuję Panie Doktorze! Miałam robioną zaćmę drugiego oka przez innego lekarza... Byłam załamana co mi się z tym okiem działo.... Pan Doktor Haszcz jest super specjalistą. Zaraz po zabiegu nawet nie czułam, że miałam w oku wymienianą soczewkę. Widzę bardzo dobrze. Dziękuję bardzo Panie Doktorze i pozdrawiam serdecznie.

Dr Dariusz Haszcz wykonał u mnie zabiegi usunięcia zaćmy(oko lewe i prawe),serdecznie dziękuję.Pełna profesja,odczucie spokoju w czasie zabiegu.

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim którzy mają problemy. Dzięki temu człowiekowi wszystko jest ok:)

Wspaniały operator, bardzo kompetentny, opanowany i ostoja spokoju.

Wspaniały operator, bardzo kompetentny, opanowany i ostoja spokoju.

Bardzo dobry specjalista o rzetelnym podejściu do pacjenta. Leczy się u niego cała moja rodzina - babcia, tata oraz ja. Jesteśmy pod stałą opieką i kontrolą pana doktora.

bardzo świetny specjalista. Grzeczny i chętny do pomocy pacjentowi. Czasami pewne rzeczy tłumaczy zbyt enigmatycznie i asekuracyjnie. Ogólnie jednak ŚWIETNY lekarz.

bardzo świetny specjalista. Grzeczny i chętny do pomocy pacjentowi.
Czasami pewne rzeczy tłumaczy zbyt enigmatycznie i asekuracyjnie.
Ogólnie jednak ŚWIETNY lekarz.

Muszę przyznać, że jest to pierwszy tak dobry specjalista jakiego spotkałam. Cenię sobie przede wszystkim jego dokładność i wyrozumiałość względem pacjenta i jego problemów.