Dariusz Horoszczak

Moja druga i stanowczo ostatnia wizyta u tego lekarza! Wizyta spóźniona o 15 min. Na dzień dobry pan doktor wysyłał SMS-y i rozmawiał przez telefon (5 min). Podczas badania zero empatii, rzuca z wyrzutem, że że względu na mój wiek (35l), mojemu dziecku za słabo bije serce i prawidobnie ciąża obumiera, po czym w trakcie badania USG domacicznego odbiera telefon i odchodzi, żeby zapisać pacjentkę. 3 razy powtarzał, że ciąża prawdopodobnie będzie przerwana. Później jak zorientował się, że ma już poślizg z pacjentami na szybko zaczął wpisywać wyniki badań do karty. Zero profesjonalizmu, tylko najważniejsze zapłacić 200 zł za wizytę i wcisnąć kolejną pacjentkę! Nikomu, nie polecam! Lepiej te 200 zł oddać bezdomnemu!

Niby miły, delikatny, wydawał się kompetentny ale jak przyszło co do czego to udawał ze nie zna pacjentki mimo ze u niego była prowadzona cała ciąża.

Kompetentny, rzetelny, opanowany i można by tak długo wymieniać zalety tego lekarza. W bełchatowskim szpitalu jedyny lekarz, który do każdej pacjentki podchodzi poważnie i z niekłamanym zainteresowaniem. Nawet z pozoru błahego przypadku nigdy nie bagatelizuje. Serdecznie polecam i w publicznym szpitalu i w prywatnym gabinecie.

Polecam tego lekarze przede wszystkim dlatego, że jest kompetentny! Dodatkowo bardzo miły.

Zdecydowanie polecam, najlepszy ginekolog!

Zdecydowanie polecam, najlepszy ginekolog!

Lekarz przesympatyczny, wizyty przebiegają bezstresowo, dr. odpowiada na każde pytanie pacjentki w sposób bardzo zrozumiały i wyczerpujący. Polecam dziewczynom, które pierwszy raz wybierają się do lekarza tej specjalności, bo ważne jest by się nie zniechęcić i regularnie poddawać badaniom.

Najlepszy lekarz w Bełchatowie!!!!! P O L E C A M !

Najlepszy lekarz w Bełchatowie!!!!! P O L E C A M !

bardzo dobry lekarz kompetentny warty polecenia ,najlepszy lekarz ginekolog ,POLECAM

Waryt polecenia, Do pacjentów podchodzi z sercem

Waryt polecenia, Do pacjentów podchodzi z sercem

wyjatkowo fajny czlowiek. rzeczowo zwyczajnym jezykiem wytlumaczyl z czym mam problem, wytlumaczyl jakie bedzie leczenie a przede wszystkim mial czas zeby wysluchac i porozmawiac i to w szpitalu gdzie jak nie jestes czyjas pacjentka to maja cie gdzies. moim zdaniem super lekarz