lekarz Dariusz Horyza

Doktor godny polecenia, prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie,a przy tym przeuroczy człowiek - zbiegi wykonywane przez niego są wykonywane bezboleśnie z dużym zaangażowaniem, jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Bardzo dobry fachowiec, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjątkowo cierpliwy o czy się przekonałam ;-) Potrafi świetnie doradzić. Polecam Doktora z całego serducha.

Potrafi świetnie doradzić. Polecam Doktora z całego serducha.

Lekarz przesympatyczny, cierpliwy a w dodatku podchodzi z empatią do pacjenta. Zaangażowanie oraz chęć pomocy działa bardzo uspokajająco, w szczególności jeśli przychodzi się z nagłym przypadkiem.

Moją pierwszą wizytę będę wspominał dobrze. Podejście profesjonalne z nutką humoru co sprawiło, że wizyta przebiegała na luzie. Postawiona diagnoza, leczenie i zaproponowana profilaktyka sprawiła, że nie zamierzam zmieniać lekarza

Miałem przyjemność być na wizycie u Pana doktora. Jestem bardzo zadowolony, nie tylko trafnie mnie zdiagnozował, ale również okazał dużo życzliwości i empatii. Fantastyczny lekarz!

Jak najbardziej polecam. Wszytko szybko, dobra diagnoza. Bez zastrzeżeń. Przychodnia cermedic w Krotoszynie

Pierwszy raz w życiu mam poczucie, że jestem w dobrych rękach. Z czystym sumieniem polecam wizytę u Pana doktora.

Bardzo polecam doktora Horyzę. Prawidłowa diagnoza i szybkie przyjęcie - przychodnia cermedic, tam akurat nie ma takich tłumów.

Polecam! zna się na rzeczy. Trochę zatłoczona przychodnia ale wszystko idzie sprawnie i szybko. Byłem już kilkukrotnie tam

jak najbardziej mogę polecić p. Horyzę, szybko i konkretnie, nie to co u innych. Byłam kilka razy i za każdym razem zadowolona