lekarz Dariusz Hudzik

Ortopeda

Świetny ortopeda, bardzo sympatyczny człowiek. Leczyłam u niego naderwane wiązadła w kolanach, jestem bardzo zadowolona z otrzymanej pomocy. Polecam

Fachowiec, indywidualne podejście do każdego przypadku. Serdeczny i miły człowiek. Zupełnie nowa jakość służby zdrowia. Simply the best

Genialny Lekarz! Świetne podejście do pacjenta, rozmowny, uśmiechnięty i przede wszystkim skuteczny, zawsze doprowadza sprawę do końca i interesuję się pacjentem przez cały okres leczenia. Oby więcej takich Lekarzy ;)

Lekarz autentycznie wyjątkowy. Kompleksowe podejście do pacjenta, dużo pyta, porządne bada, w trudnym przypadku, gdy inni ortopedzi bezradnie rozkładali ręce znalazł jednak rozwiązanie. Już nie wspomnę o bardzo życzliwym podejściu do pacjenta. Lekarz przez wielkie L!

Fantastyczny lekarz,kompetentny i pełen zrozumienia dla pacjenta.

Fantastyczny lekarz,kompetentny i pełen zrozumienia dla pacjenta.

super lekarz, interesuje się pacjentem, wszystko od początku tłumaczy, jest po prostu świetny! bez nerwów, spokojny, zawse uśmiechnięty i opanowany.POLECAM!!

Najlepszy lekarz na świecie! Wszystko dokładnie tłumaczy, widać,że nie zależy mu na pieniądzach ale na dobru pacjenta. Polecam wszystkim!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kielce"?

Wojciech Wąsacz

Skarżysko-Kamienna
Szpital Jednodniowy ORTOPEDICA
Osiedle Na Stoku 63A
Kielce
Poradnia Ortopedyczna NZOZ "Przyjaciel"
Os. Na Stoku 63a
Poradnia Ortopedyczna Szpitala Specjalistycznego