lekarz Dariusz Janczurewicz

Otolaryngolog

polecam Pan Doktora. Konkretny gość, mówi co myśli a tego od lekarza oczekuję. A przede wszystkim zna się na tym co robi, co nie zawsze jest oczywiste

Kompetentny i rzeczowy lekarz. Polecam przy nawracającym zapaleniu zatok, dobra diagnoza i skuteczne leczenie. Pan doktor bardzo mi pomógł.

Pan dr jest bardzo kompetentny. Wsłuchuje się w to co pacjent mówi, dopytuje o objawy. Byłam z bardzo nietypową sprawą, lekarz pomógł doradził, przepisał odpowiednie leki. Nie zbywał. Czułam się zaopiekowana. Przy tym wszystkim bardzo miły, z wysoką kulturą osobistą. Bardzo serdecznie polecam.

Lekarz posiadajacy ogromną wiedzę i kompetencje a przede wszystkim życzliwość dla pacjenta. Do Pana doktora chodzi cala moja rodzina. Córka juz nie ma krwotokow z nosa, mąż wyleczony z chronicznego kataru. Dziękuję bardzo Panie doktorze.

Niestety w nagłych przypadkach Pan Doktor się nie sprawdza. W sytuacji, kiedy pacjent ma zapalenie krtani i tchawicy oraz duszności Pan Doktor odsyła po nowe skierowanie z napisem „pilne”. I to jest jeszcze jakoś – choć może nie do końca - zrozumiałe. Ale jeżeli pacjent w takim stanie staje na głowie i jedzie do innej dzielnicy do swojej przychodni, zdobywa potrzebny napis na skierowaniu i przyjeżdża z powrotem, pokornie czekając do końca aż zostanie przyjęty, a dowiaduje się, że nie zostanie przyjęty w ciągu czterech ostatnich minut pracy (po 3-ch godzinach od pierwszej rozmowy), bo Doktorowi „za to nie zapłacą” (cyt.) – to już jest chwyt poniżej pasa. Wróciłam do domu roztrzęsiona, z nasilonymi objawami. Pozostał mi tylko SOR i kolejne godziny oczekiwania. Widać dla Pana Doktora ważniejsze są pieniądze niż pacjent… Panie Doktorze – Judymem, to Pan nie zostanie…