lek. med. Dariusz Janiaklek. med. Dariusz Janiak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

lek. med. Dariusz Janiak

Psychiatra

tel: 509 48 20 11
Więcej informacji na stronie internetowej; www.dariuszjaniak.pl

►W celu umówienia wizyty domowej bądź konsultacji ...

tel: 509 48 20 11
Więcej informacji na stronie internetowej; www.dariuszjaniak.pl

►W celu umówienia wizyty domowej bądź konsultacji indywidualnej proszę o kontakt telefoniczny.
►Państwa pytania dotyczące wizyt i leczenia proszę kierować na pocztę e-mail entropiagabinet@gmail.com .

Należę do tych szczęśliwców, których praca jest życiową pasją. Poza pracą mam jeszcze inne pasje, które razem powodują, że nigdy się nie nudzę. Jedną z nich jest muzyka, od kilku lat...

Dużo się dowiedziałem o swojej chorobie podczas wizyty. Teraz chiał bym dołączyć się do grona osób wystawiających pozytywne opinię. Lekarz podczas wizyty nie słodzi, potrafi potrząsnąć i uświadomić pacjenta w wielu spawach. Nie mogłem zdecydować się na wizytę, zwlekałem bardzo długo. Pan Doktor miał wolny termin, w serwisie o 22. Pomyślałem, że nie ma na co czekać i udałem się na wizytę. Wizyta trwała do 23:30, a ja nadal nie byłem nasycony. Zapłaciłem za 45 minut. Cztery wizyty za mną. Moje samopoczucie się poprawiło i w ogóle, jest mi dużo ...

Cztery wizyty za mną. Moje samopoczucie się poprawiło i w ogóle, jest mi dużo lepiej, mimo, że przyjmuję leki- kosztowały parę groszy, a to dla mnie bardzo ważne.
Jedynie tak mogę się odwdzięczyć. Mam nadzieję, że się przyda taki komentarz. Dziękuje ;)

Naprawdę bardzo dobry specjalista, polecam wszystkim. Charakteryzuje się kompetencjami oraz fachowością. Bardzo indywidualne podejście do każdego pacjenta. Moim zdaniem lekarz ma prawdziwe powołanie - oby więcej takich specjalistów.

Od kilku miesięcy stan mojego zdrowia pozostawiał wiele do życzenia. Stany lękowe, które uniemożliwiały mi uczestnictwo w zajęciach na uczelni sprawiały, że traciłam grunt pod nogami i kompletnie nie wiedziałam, jak walczyć z chorobą - której de facto nawet nie potrafiłam nazwać. Przed wizytą u specjalisty towarzyszyło mi wiele obaw. Pan Doktor Janiak rozwiał je wszystkie i ( co najważniejsze) przywrócił mi wiarę, że stan mojego zdrowia z biegiem czasu powróci do normy. Serdecznie polecam!

Leczę się u dr.Janiaka już od dłuższego czasu i dla mnie jest to najlepszy psychiatra na jakiego trafiłam. Poświęca dużo czasu na rozmowę z pacjentem,potrafi wysłuchać i pomoc nie zostawiając pacjenta samego sobie.Poza tym leki,które dostaje nie są uzależniające i nie dają dziwnych działań ubocznych,jak niektóre leki psychotropowe.Dla mnie lekarz godny zaufania jak i polecenia.Jako pacjentka mogę szczerze powiedzieć,ze dzięki dr.Janiakowi wyszłam z ciężkiej depresji i nerwicy.

Z czystym sumieniem i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że Dr Janiak jest najlepszym psychiatrą z jakim miałem sposobność obcować i u jakiego miałem przyjemność się leczyć, a pragnę nadmienić, że w swojej wieloletniej "karierze" pacjenta psychiatrycznego miałem styczność z wieloma lekarzami tej specjalizacji w najrozmaitszych zakątkach naszego kraju- co najmniej z kilkunastoma. Jest to lekarz z powołania i fachowiec z prawdziwego zdarzenia- kompetentny, rzetelny, posiada przeszło dwudziestoletnie doświadczenie kliniczne i rozległą wiedzę ze swojej dziedziny, jest bardzo zaangażowany w proces leczniczy pacjenta oraz poświęca mu dużo czasu i uwagi. Przy tym pozostaje bardzo ludzki, empatyczny, wyrozumiały, cechuje go wysoka kultura osobista i nieprzeciętnie poczucie humoru. Raz zasiane ziarno kiełkując wydaje obfity plon- miejmy nadzieję, że przełom, który zapoczątkował u mnie Dr Janiak popchnie mnie ku wyżynom immanencji i transcendencji, a przede wszystkim pozwoli mi uzyskać lepszy wgląd w samego siebie i poprawić komfort własnego życia. I bynajmniej z mojej strony nie jest to wazeliniarstwo i obłudne pochlebstwa. Jest to moje subiektywne odczucie.

PS. Dla złośliwych- leczyłem się publicznie na NFZ.

Myślę, że nikła część zadowolonych pacjentów wystawia swoim lekarzom opinię. Ja postanowiłem to uczynić, ponieważ kontakt z dr Janiakiem wiele wniósł do mojego życia. Znam wielu dobrych specjalistów psychiatrów z Łodzi, ale ten wyjątkowo przekonał mnie do siebie. Może dlatego, że udało mu się idealnie dobrać mi leki? Rozmowa dała mi wiele do myślenia. Mam się na życie, a wiem , że bez leków i wsparcia nie dałabym rady.

Pana dr znam już prawie 15 lat. Poznałem go jak był młodym dyżurantem. Dobrze mieć takiego lekarza, zawsze pomoże prywatnie i w chorobie. Szkoda, że już nie pracuje w oddziale jako lekarz prowadzący. Ja jako stały bywalec tego zakładu, chętnie napisze ten komentarz, a nawet oficjalną pochwałę do Pana kierownika szpitala.

Bardzo Dobry lekarz naprawdę polecam wie wszystko i podchodzi do swojej pracy bardzo dobrze Zachęcam wszystkich

Zachęcam wszystkich

Dla mnie lekarz super - pomógł mi, mam do niego zaufanie, ma ludzkie podejście do pacjenta. Nie naciąga na jakieś nieefektywne terapie. Jest na bierząco z lekami i wiedzą, którą się chętnie dzieli z pacjentem w zrozumiały sposób. Zdecydowanie polecam

Atak lęku napadowego to najgorsza rzecz, która mogła wydarzyć się w Wielkanocny Poniedziałek. Pan dr Janiak, którego jestem pacjentką od połowy marca przyjechał do mnie z wizytą domową, która bardzo mi pomogła. Doraźnie podane leki szybko mnie uspokoiły. Cieszę się, że trafiłam na tak rzetelnego i dobrego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Łódź"?

Urszula Libera

Psychiatra