lek. med. Dariusz Janiak

Psychiatra

3,9

Dużo się dowiedziałem o swojej chorobie podczas wizyty. Teraz chiał bym dołączyć się do grona osób wystawiających pozytywne opinię. Lekarz podczas wizyty nie słodzi, potrafi potrząsnąć i uświadomić pacjenta w wielu spawach. Nie mogłem zdecydować się na wizytę, zwlekałem bardzo długo. Pan Doktor miał wolny termin, w serwisie o 22. Pomyślałem, że nie ma na co czekać i udałem się na wizytę. Wizyta trwała do 23:30, a ja nadal nie byłem nasycony. Zapłaciłem za 45 minut. Cztery wizyty za mną. Moje samopoczucie się poprawiło i w ogóle, jest mi dużo ...

Cztery wizyty za mną. Moje samopoczucie się poprawiło i w ogóle, jest mi dużo lepiej, mimo, że przyjmuję leki- kosztowały parę groszy, a to dla mnie bardzo ważne.
Jedynie tak mogę się odwdzięczyć. Mam nadzieję, że się przyda taki komentarz. Dziękuje ;)

Od kilku miesięcy stan mojego zdrowia pozostawiał wiele do życzenia. Stany lękowe, które uniemożliwiały mi uczestnictwo w zajęciach na uczelni sprawiały, że traciłam grunt pod nogami i kompletnie nie wiedziałam, jak walczyć z chorobą - której de facto nawet nie potrafiłam nazwać. Przed wizytą u specjalisty towarzyszyło mi wiele obaw. Pan Doktor Janiak rozwiał je wszystkie i ( co najważniejsze) przywrócił mi wiarę, że stan mojego zdrowia z biegiem czasu powróci do normy. Serdecznie polecam!

Leczę się u dr.Janiaka już od dłuższego czasu i dla mnie jest to najlepszy psychiatra na jakiego trafiłam. Poświęca dużo czasu na rozmowę z pacjentem,potrafi wysłuchać i pomoc nie zostawiając pacjenta samego sobie.Poza tym leki,które dostaje nie są uzależniające i nie dają dziwnych działań ubocznych,jak niektóre leki psychotropowe.Dla mnie lekarz godny zaufania jak i polecenia.Jako pacjentka mogę szczerze powiedzieć,ze dzięki dr.Janiakowi wyszłam z ciężkiej depresji i nerwicy.

Myślę, że nikła część zadowolonych pacjentów wystawia swoim lekarzom opinię. Ja postanowiłem to uczynić, ponieważ kontakt z dr Janiakiem wiele wniósł do mojego życia. Znam wielu dobrych specjalistów psychiatrów z Łodzi, ale ten wyjątkowo przekonał mnie do siebie. Może dlatego, że udało mu się idealnie dobrać mi leki? Rozmowa dała mi wiele do myślenia. Mam się na życie, a wiem , że bez leków i wsparcia nie dałabym rady.

Pana dr znam już prawie 15 lat. Poznałem go jak był młodym dyżurantem. Dobrze mieć takiego lekarza, zawsze pomoże prywatnie i w chorobie. Szkoda, że już nie pracuje w oddziale jako lekarz prowadzący. Ja jako stały bywalec tego zakładu, chętnie napisze ten komentarz, a nawet oficjalną pochwałę do Pana kierownika szpitala.

Bardzo Dobry lekarz naprawdę polecam wie wszystko i podchodzi do swojej pracy bardzo dobrze Zachęcam wszystkich

Zachęcam wszystkich

Atak lęku napadowego to najgorsza rzecz, która mogła wydarzyć się w Wielkanocny Poniedziałek. Pan dr Janiak, którego jestem pacjentką od połowy marca przyjechał do mnie z wizytą domową, która bardzo mi pomogła. Doraźnie podane leki szybko mnie uspokoiły. Cieszę się, że trafiłam na tak rzetelnego i dobrego lekarza.

Dla mnie lekarz super - pomógł mi, mam do niego zaufanie, ma ludzkie podejście do pacjenta. Nie naciąga na jakieś nieefektywne terapie. Jest na bierząco z lekami i wiedzą, którą się chętnie dzieli z pacjentem w zrozumiały sposób. Zdecydowanie polecam

Pomimo późnej pory, już nocnej, lekarz przyjął mnie odpowiednio. Zadał dużo pytań, dał wskazówki i leki. Udziela pełnych, fachowych informacji . Polecił psychoterapię. Jestem zadowolona z usług tego lekarza.

Pozytywnie. Problem rozwiązany. Wizyta raczej techniczna- krótkie badanie i kilka zaświadczeń psychiatrycznych do wypełnienia. Atmosfera podczas wizyty bardzo sympatyczna. Lekarz mimo braku wolnego terminu w Kalendarzu Wizyt przyjął mnie w dniu zatelefonowania. Pozdrawiam.