lekarz Dariusz Jasiński

Endokrynolog, Pediatra

1,1

Nie polecam! Wręcz odradzam!!! Bardzo nieprzyjemny, arogancki pan doktor, który skrytykował wszystkich innych lekarzy od których miałam skierowania i porobione badania, począwszy od lekarza rodzinnego do specjalisty radiologii który odczytywał moje wyniki badań. Jego uszczypliwości i komentarze bardzo nie na miejscu. Cała wizyta przebiegła w nieprzyjemnej atmosferze i wiem że moja noga w jego gabinecie już nigdy nie postąpi. Dużo by jeszcze można mówić na temat tego pana. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Od dziś szukam innego endokrynologa

Nie polecam! Wręcz odradzam!!!

12 lat temu doktorek zaczął nas zwodzić, że córka jest mała i jej przejdzie. Okazało się że ma niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Byliśmy jak miała 4 lata i 7 lat. I ciągle to samo. Teraz córka ma 16 lat i jest pod stałą opieką Endo. Niestety znów u w/w Pana. Wychodzi z gabinetu sponiewierana przez brak kompetencji. Nic tylko prywatne wizyty trzeba załatwić. Nie polecam!!!

Kiedy myślisz że nie da się trafić gorzej, wpada czat z tym Panem, który po otrzymaniu informacji że nie ma danej dawki leku, pyta co ma zrobić, ręce opadają.

Korzystając z czatu z endokrynologiem, padło na Pana Dariusz, chciałam tylko poprosić o nową receptę oraz skierowanie na USG tarczycy (wszystko mam bezpłatne w ramach pakietu medycznego lecz potrzebuje najpierw skierowania od lekarza), leczę się na niedoczynność tarczycy już 3 lata i na szczęście wiem kiedy powinnam wykonywać badania i to kontroluje. Pan doktor był przekonany, że absolutnie nie może mi wystawić skierowania, ponieważ go NIE POTRZEBUJE, moje torbiele (wynik sprzed roku) są na tyle małe, że nie trzeba tego kontrolować HIT. Bardzo odradzam jakiekolwiek wizyty u tego pana i współczuje osobom, które trafią na tego Pana na swojej pierwszej wizycie. Można się zrazić do jakiegokolwiek dbania o własne zdrowie.

Absolutnie nie polecam tego pana .Bo na tytuł lekarza nie zasłużył .Byłam z synkiem na wizycie u niego .DRAMAT jego uszczypliwości i głupie teksty uświadomiły mnie że wychowanie i wykrztałcenie nie idą z nim w parze .A najgorsze jest to że jak synek stanął na wagę i rączką podpqrł się o jego biurko uderzył go w rączkę .Dlaczego dyrekcja szpitala utrzymuje w personelu taka osobę. Zawsze miałam dobre zdanie o tym szpitalu 22 lata temu leżał w nim mój syn .Bardzo dobrze wspominałam cały personel szpitala .Teraz niestety zmieniam zdanie a szkoda.

Lekarz działający na rzecz placówki w której pracuje, zero zrozumienia chęci wystawienia potrzebnych skierowań

Opinia dotyczy konsultacji online, która trwała pare minut i miała polegać na omówieniu rozszerzonych wyników badań. Kompletna strata czasu, formułki wyklepane z pamięci bez żadnego odniesienia do mojego przypadku, zero szczegółów, zero wyjaśnienia, moje zaburzone wyniki mogą być spowodowane tym albo tamtym, zero informacji o możliwym leczeniu, dowiedziałam się tyle co i sama w Google mogę sobie sprawdzić i zgadywać. Nie wiem po co „specjalista” godzi się na porady online skoro w niczym nie jest w stanie pomóc i informuje mnie na koniec rozmowy, że w sumie to nic więcej mi nie powie dopóki nie przyjdę stacjonarnie….

1 gwiazdka to za dużo dla takiego lekarza. Arogancki, nieprzyjemny, nie słucha pacjenta, brak wiedzy, odsyła do innych lekarzy mimo, że nie potrzebuje. Zdecydowanie nie powienien pracować z ludźmi!!!

Rozmawiałam z tym lekarzem przez telefon, jest bardzo niemiły, wręcz bezczelny, ironicznie odpowiadał na pytania. Nie polecam, omijać szerokim łukiem!

Po ponad rocznym oczekiwaniu na wizytę, otrzymuję sms , że dziecko będzie mieć teleporadę. Drugą już. Pytam się więc lekarza, czemu ani razu dziecko nie było badane - odpowiedział, że nie ma potrzeby i że : "mam spytać wirusa". Czy pan Jasiński ma wyższe wykształcenie? Czy sam rozmawia z wirusem? Czy prywatnie też boi się młodych pacjentów?