lekarz Dariusz Jasiński

Endokrynolog, Pediatra

Wizyta w przychodni u Pana doktora to jakaś parodia. Moja pani doktor odeszła na emeryturę, więc przeniosła się do tego Pana. Czekałam 2 lata na wizytę, która trwała 4 minuty, bez żadnego badania, bez zapytania o cokolwiek. Lekarz spojrzał tylko na usg sprzed dwóch lat i tyle. Dostałam skierowanie na zbadanie poziomu tsh. Mam sie zgłosić z wynikiem za dwa lata 😀😀😀 Jezeli ktoś chce się le żyć, to tylko straci czas.

Lekarz niezainteresowany pacjentem, nie sprawdził wyników, poprzednich badań. Polecił, bym sam porównał sobie wyniki badań. Brak zainteresowania pacjentem. Pacjentów przyjmuje przez 1 minutę, kiedy czeka się rok na wizytę. W ogóle nie sprawdza samopoczucia ani wyników!! Stanowczo nie polecam!!