dr n. med. Dariusz Kalinowski

Laryngolog

Bardzo dobry lekarz, uratował mnie od skutków leczenia innej lekarki która przepisała mi złe leki, które nie pomagały. Miałam tak zatkane ucho że masakra, ale udało się to wyleczyć. Bardzo go polecam, człowiek z powołania..

Pomimo młodego wieku odkąd pamiętam miałam problemy z oddychaniem przez nos. Była to sprawa uwarunkowana genetycznie, gdyż cała moja rodzina rownież przeszła operacje prostowania przegrody u Pana Dariusza Kalinowskiego. Wizyty były czystą przyjemnością, dr Kalinowski ma świetne podejście do swoich pacjentów, wszystko skrupulatnie tłumaczy, a poprzeż poczucie humoru wizyty są bardzo miłe i przyjemne . Operacja odbyła się bez żadnych komplikacji, lekarze i pielęgniarki w centrum medycznym MML zajęli się mną bardzo dobrze. Pomimo ogromnego strachu dałam radę, a to wszystko za sprawą rozmowy z Panem doktorem. Świetny specjalista i polecam go każdemu. Nie wiedziałam, że można aż tak dobrze oddychać.

Świetny lekarz - polecam. Miałem robione pól roku temu kilka zabiegów jednocześnie, problem zatok znikł-a naprawdę było już tragicznie. Teraz mój znajomy też idzie do dr Kalinowskiego na podobny zabieg-oczywiście z mojego polecenia:))))

Miałem operację nosa i podniebienia z powodu chrapania - już nie chrapię i bardzo dobrze oddycham przez nos. Całe leczenie wzorowe-polecam

Z przykrościa muszę stwierdzic ze operacja miała zlikwidować chrapanie ale niestety cel nie został osiagnięty. Chrapię nadal a pieniadze zostały wyrzucone w błoto.

Wspaniały lekarz oraz profesjonalne podejście do pacjenta . Wszystkim serdecznie polecam tę klinikę oraz kadrę która tam pracuję . Jeszcze raz dziękuję za wykonany zabieg :)

Pan doktor oczyszczał mi zatokę szczękową i właściwie uratował mi zdrowie spaprane przez innych lekarzy. Przy tym bardzo miły i serdeczny człowiek, zdecydowanie polecam!

Pan doktor Kalinowski wykonał mi operację przegrody nosowej, małżowin nosowych i podniebienia miękkiego. Zabieg wykonywany pod narkozą około 1,5h. Po przebudzeniu żadnych dolegliwości, bardzo szybko dochodziłem do siebie i 2 godziny później wyszedłem do domu. Żadnego bólu nosa, jedynie lekki doskonfort z powodu optarunku żelowego wypełniającego nos co utrudnia nieco sen pierwszej nocy. Następnego dnia już płyny opatrunek można wydmuchać i nos jest w pełni drożny, swobodnie można oddychać. Pozostaje jedynie niewielki ból gardła przez kilka kolejnych dni, który spokojnie można wytrzymać bez żadnych środków przeciwbólowych. Po wielu przeczytanych wcześniej opiniach spodziewałem się uciążliwych i trydnych do wytrzymania dolegliwości a tu miła niespodzianka. Ten zabieg to naprawdę nic strasznego. Bardzo dobra opieka, uzyskałem wszystkie ważne i potrzebne inforamcje przed i po zabiegu. Pełny profesjonalizm i miła obsługa. Polecam Pana doktora i klinikę.

Miałam wykonywaną korektę podniebienia miękkiego zabieg został wykonany bezboleśnie szybko z pełnym wyjaśnieniem .

Wspaniały, troskliwy lekarz! Już od pierwszej wizyty zajął się moim chrapaniem, tłumacząc wszystko. Zabieg przeprowadził tak dobrze, że już 3-4 tygodnie później czułem wyraźną poprawę w oddychaniu. Polecam dr. Kalinowskiego