Bardzo dobry lekarz!!!! bardzo sympatyczny, kontaktowy, wspaniale tłumaczy i co najfajniejsze jest bardzo dokładny. Kiedyś zgłosiłam się na badanie ginekologiczne, Pan Doktor w trakcie badania zauważył wysypkę na nogach, zatem na wstępie się tym zainteresował. Nie odesłał mnie do dermatologa lecz sam ustalił drogę leczenia, wyjaśnił przyczynę i udzielił cennych rad. Zbadał również tarczycę i piersi- zatem który ginekolog na NFZ aż tak by się poświęcał pacjentowi??? co tu mówić- kiedyś chodziłam do prywatnego ginekologa, płaciłam 200 zł i byłam traktowa przedmiotowo, bardzo szybko mnie zbywał, gdyż następny pacjent czeka. Poza tym Pan Doktor Kazimierczak jest niesamowicie sympatyczny, konkretny i kontaktowy- sprawia, że człowiek zupełnie zapomina, że jest się na wizycie ginekologicznej. Jak najbardziej polecam i pozdrawiam serdecznie Pana Doktora :)

Bardzo dobry lekarz, jestem zadowolona z tego jak prowadzi moją ciążę, nie tylko jest kompetentny, ale sprawia, że atmosfera podczas wizyty jest bardzo przyjazna. Polecam szczególnie ciężarnym! :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Szczytno"?

ulica Kolberga 8

dr