Dariusz Kliszczewski

Spytał, czy noszę soczewki a potem powiedział, no dobra sprawdzimy. Po prostu mi nie uwierzył :) Spytał też czym się zajmuję a na koniec zapytał czy naprawdę...itd. Przyszedłem do lekarza i spotkałem się z brakiem zaufania z jego strony. Nie spotkałem się jeszcze z takim podejściem. Nieuprzejmy człowiek.

Lekarz z ogromną wiedzą fachową w swojej profesji, kompetentny, godny zaufania, uprzejmy, taktowny, szczery w stawianiu diagnozy, co dla pacjenta jest chyba najważniejsze! Serdecznie Pozdrawiam. Mariusz G.

Czy ktoś może mi napisać gdzie Pan doktor obecnie przyjmuje bo tam gdzie do niego chodziłam już go nie ma. Proszę o informacje.

Szybko, bez zagłębiania się w istotę choroby, zupełny brak empatii jedynie wymuszona kurtuazja.

pospiech, na corke ledwie popatrzyl, szybciutko recepta, lek drogi, wazne ze pacjent zaliczony, a gdzie powolanie, kontakt z pacjentem pytam

super fachowiec w każdym calu. wczoraj zeszył mi gałkę oczną, bez bólu, pełny profesjonalizm, potwierdzony przez innych specjalistów. polecam Jacek R.

Bardzo uprzejmy, spokojny..z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Oby wiecej takich lekarzy!!

lekarz, który tłumaczy co będzie wykonywał, oraz stosował, spokojny, uprzejmy, kompetentny, wzbudzający zaufanie.

Fachowiec w każdym calu. Polecam każdemu.

Fachowiec w każdym calu. Polecam każdemu.

Bardzo kompetentny,uprzejmy wzbudzajacy zaufanie lekarz.Dopiero jego diagnoza okazała się właściwa.