Dariusz Kliszczewski

Dr.Kliszczewski to lekarz bardzo kompetentny, posiada dużą wiedzę lekarską, bardzo uprzejmy polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy okulistycznej

SUPER PODEJŚCIE DO PACJENTA,WIEDZA OKULISTYCZNA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!!!

SUPER PODEJŚCIE DO PACJENTA,WIEDZA OKULISTYCZNA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!!!

W przypadku dr. Kliszczewskiego powinno się dodać do listy kolejne pytanie: CZY LEKARZ PRZEKROCZYŁ TWOJE OCZEKIWANIA? Byłaby kolejna piątka. Serdeczne pozdrowienia!

Nigdy w życiu żaden lekarz nie potraktowal mnie bardziej po ludzku niż dr Kliszczewski. Dzięki niemu człowiek ma wiarę że nie wszyscy patrzą na kasę, dla tego lekarz liczy się człowiek.

Zdecydowanie polecam, za kompetencje, profesjonalizm i serdeczne podejście do ludzi

Iście wojskowy dryl :), najpierw przeraziło mnie tempo w jakim przyjmował pacjentów, jednak to nie ma znaczenia: trafna diagnoza, kompetencje - to się liczy. Wielki plus.

to był trzeci lekarz, u którego byłem z przekrwionym okiem. nie zdążyłem jeszcze usiąść, a już mi powiedział co jest i jak to wyleczyć. minął tydzień i problemu nie ma. ponadto bardzo uprzejmy, rozmowy i kompetentny lekarz.