lekarz Dariusz Kłokocki

3,7
3,7
3,1
3,5

Doktor co prawda niezawsze wyglada na szczesliwego ale co do kompetencji nie mam zastrzezen. Prowadze obecnie drugą ciaze u Doktora Klokockiego. Terminy wizyt co 3 tygodnie, od 34 tygodnia ciązy co 2 tyg. Za kazdym razem jestem badana, przy kazdej wizycie dostaje skierowania na wyniki badan czego doktor bardzo pilnuje. Dość czesto wykonuje usg, w trakcie ciazy mialam okolo 6 badan usg. Kladzie nacisk na terminy, nie lubi zaniedban w zakresie nie wykonywania badan i opoznieniami w wizytach. Jezeli szukacie lekarza przyjaciela na pogaduchy to moze sie nie sprawdzic, natomiast jezeli ktos szuka lekarza konkretnego, sprecyzowanego i przykladajacego sie do swoich obowiazkow to polecam z czystym sumieniem.

Dla mnie doktor jest świetnym specjalistą, robiłam u niego USG trzy razy i mam zamiar wybrać się jeszcze raz w 38 tyg. ciąży. Przede wszystkim zna się na tym co robi i poświęca duzo czasu pacjentce i dziecku - jedno badanie ponad 1h. Podaje informacje, które dostrzega na ekranie, a zdjęć maleństwa robi na potęgę, w tym jedno kolorowe i nagrana płyta. Mój mąż był ze mną na badani i to jeszcze doktor go zapraszał bo co będzie siedział na korytarzu. Nie odczułam, żeby był niemiły. Ewelina

Ewelina

Byłam na wizycie u Pana doktora kilka razy i naprawdę się zastanawiam czy nie odpuścić. Jeżeli miałabym ocenić jego kompetencje to trudno to zrobić na tym etapie, ale jedno jest pewne: ma specyficzne zachowanie i moje odczucie było takie ze z łaską odpowiada na zadawane pytania. Zgadzam się z poprzedniczkami ze odbierany jest negatywnie. Być może jest dobrym lekarzem, ale według mnie nie można z nim nawiązać jakiejkolwiek relacji gdyż sprawia wrażenie obojętnego na pacjenta. Może ma taki styl bycia, ale ja jako pacjent nie czuje się z tym dobrze.

Po dwóch ciążach , urodzeniu dwóch wcześniaków trafiłam wreszcie do SUPER lekarza - dr Kłokockiego. W przeciwieństwie do poprzednich lekarzy ginów, którzy lekceważyli bardzo istotne objawy zbliżających się przedwcześnie porodów Pan doktor potrafi jasno, rzeczowo i w sposób zrozumiały opisać schorzenie, zaproponować sposób leczenia, odpowiedzieć na nurtujące pytania. Jego sposób bycia jest dosyć specyficzny ale mnie to odpowiada i bez wątpienia polecam go innym. Jak dla mnie SUPER LEKARZ I CZŁOWIEK.

Do doktora Kłokockiego chodzę już 3 rok. Prowadził m.in. moją ciążę. Pomimo, iż potrafi być niemiły i opryskliwy, cały czas do niego wracam. Uważam go za dobrego specjalistę: skrupulatny, dokładny i rzeczowy. Czego chcieć więcej?

Dziś, gdy świat w zawrotnym pędzie gna do przodu a znakomity odsetek lekarzy po prostu traktuje pacjentów przedmiotowo, spoglądając nerwowo na zegarek wizyta u Pana Doktora stanowi ogromne pozytywne zaskoczenie. Świetnie wyposażony gabinet, kompleksowa obsługa diagnostyczna ale przede wszystkim poświęcony czas i zaangażowana dyskusja na temat schorzeń oraz wachlarza metod leczenia oraz . Szczerze polecam.

Polecam, Pan doktor nieco oschły ale kompetentny - a ot przecież chodzi.

Polecam, Pan doktor nieco oschły ale kompetentny - a ot przecież chodzi.

Wizyty u tego Pana to jedno wielkie nieporozumienie. Strasznie rakiem szyjki macicy zobrazowane zdjęciami w bardzo zaawansowanym stadium. Po czym sugestia do poddania się szczepieniu na HPV. Do tego wymyślona przez doktora choroba, na którą jedyną i skuteczną metodą ma być szczepionka?! Ciekawe od kiedy leczy się szczepieniami? No, ale w końcu ja nie kończyłam medycyny jak Pan doktor... Więc może zbyt mało wiem na ten temat :)Polecam mocno się zastanowić przed wizytą u tego Pana. Zreszta brak kolejek u lekarza o czymś świadczy...

Rzeczowy, dokładny, umie wytłumaczyć problem w sposób jasny dla osoby nie związanej z medycyną.

Materialista i naciągacz.W 11 tyg. ciąży robiłam u niego usg 3d poza Szczecinem,juz na samym początku nastraszył nas że dziecko jest z zespołem downa i zaprosił na wizytę w Szczecinie na 4d gdzie okazało sie że wszysto jest w jak najlepszym porządku.Dwie stówki zgarnął podkreślając że rata za jego sprzęt wynosi 8 tysięcy i dlatego tak drogo.Na pytania odpowiada burkliwie i w żargonie medycznym,dla zwykłego pacjęta bardzo nie zrozumiałym.Naraził mnie i dziecko na wielki stres. Absolutnie NIE POLECAM.