lekarz Dariusz Kołodziejski

Doktor prowadził moja ciążę bardzo go polecam gdy byłam w szpitalu kontakt trudniejszy ale jak miał chwilę to przychodził

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, na wizytach prywatnych czeka się około 2 godzin mimo tego że jesteś umowiona dokładnie na konkretną godzinę, wogóle jest tak zarobiony i zmęczony na wizytach że czujesz się tak jak byś mu przeszkadzała a przeciesz płacisz grubą kasę... (KASA KASA I JESZCZE RAZ KASA),

lekarz kompetentny, wzbudza zaufanie ale niestety tylko w gabinecie na wizytach prywatnych!!! w szpitalu ma za przeproszeniem gdzieś swoje pacjentki, no chyba że dostanie kasę za bycie przy porodzie.nie zrobił mi usg przed porodem i o mało nie straciłabym dziecka. Skończyło się cc po podduszała je mocno zaplątana pępowina. a pan dr skierował mnie tylko na porodówkę ( z 1 cm rozwarciem) i wtedy go widziałam po raz ostatni.

Dr prowadził moje dwie ciąże, byłam zadowolona, chociaż w szpitalu kontakt z doktorem jest już trudniejszy.

Fantastycznie poprowadził moją ciążę :)

Fantastycznie poprowadził moją ciążę :)

nie jest godny polecenia!!!! nie wzbudza zaufania, jest miły jeśli dostanie pieniądze jeśli nie to nie zależy mu na pacjentce

podczas zabiegu dr jest bardzo skupiony, odczuwa się ogromną odpowiedzialność z jaką wykonuje swoją pracę nigdy nie zapomina o stworzeniu więzi z pacjentem