2,9
2,9

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora , jest moim lekarzem od kilku lat niezmiennie , nigdy się na nim nie zawiodłam, ma profesjonalne podejście do pacjenta, przede wszystkim ma ogromna wiedze , wszystko dokładnie potrafi wytłumaczyć wyjaśnić. Zawsze czuje się spokojna bo wiem, ze jestem w dobrych rekach , mam do niego zaufanie. Miedzy innymi prowadził moją ciążę, wykonywał mi cesarskie ciecie, ciecie bardzo ładnie zrobione , wyglada bardzo estetycznie! Inne operacje jakie wykonywał tez byly prawidłowo wykonane w moim przypadku i bardzo estetycznie . Doktor zawsze uprzejmy, miły ...

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora , jest moim lekarzem od kilku lat niezmiennie , nigdy się na nim nie zawiodłam, ma profesjonalne podejście do pacjenta, przede wszystkim ma ogromna wiedze , wszystko dokładnie potrafi wytłumaczyć wyjaśnić. Zawsze czuje się spokojna bo wiem, ze jestem w dobrych rekach , mam do niego zaufanie. Miedzy innymi prowadził moją ciążę, wykonywał mi cesarskie ciecie, ciecie bardzo ładnie zrobione , wyglada bardzo estetycznie! Inne operacje jakie wykonywał tez byly prawidłowo wykonane w moim przypadku i bardzo estetycznie . Doktor zawsze uprzejmy, miły :)

Tragedia, dziewczyny jak zobaczycie go na izbie przyjęć to uciekajcie i nie pozwalajcie temu Panu się badać jeśli chcecie uniknąć traumy! Szpital Medikor tylko na tym traci i zyskuje coraz gorszą renomę zatrudniając c tego człowieka

Nie polecam, dałam szanse mimo opini, nie wrócę. Problemy ze zwolnieniem, brak usg, nie czyta wyników prenatalnych, uszczypliwe komentarze... jedynie na plus to ładne ciecie cesarskie, lecz można było go uniknąć gdyby Pan doktor zwracał uwagę co się mu mówi i dobrze obliczył by termin porodu.

To nie jest lekarz!!! współczuje wszystkim kobietom w ciazy przyjmowanym do szpitala prze tego lekarza niemiły, gburowaty arogancki człowiek…. Zero empati zrozumienia…. Nie polecam!!!!!!!!

Lekarz tragedia, totalna porażka zdecydowanie odradzam, gburowaty i arogancki, nic nie wytłumaczy… Pierwszy raz spotkałam się z tak fatalnym lekarzem, radzę omijać z daleka !!!

Z całego serca mogę polecić dr. Komorowksiego. Czułam sie zaopiekowana podczas badań oraz porodu. Jestem mu wdzięczna za rady i decyzje jakie podjął.

Najgorszy i najbardziej arogancki Ginekolog u jakiego kiedykolwiek bylam. Teraz już wiem dlaczego tylko do niego był wolny termin - jest beznadziejny.

Jedyny plus za poświecony czas oraz za dokładność badania jednak bardzo arogancki i nieuprzejmny lekarz. Może jest kompetenty, może ma wiedzę jednak jego podejście do pacjentki jest dalekie od ideału, nic dziwnego, że nie ma swoich pacjentek. Nie poleciłabym go nikomu.

A ja z kolei bardzo polecam Pana doktora… jako jedyny w Sączu potrafił określić co mi dolega, zawsze robił badania, wszystko dokładanie opisywał skierował na operacje i co najważniejsze uratował wszystko co się dało! Nacięcia po operacji oraz samo szycie jest zrobione tak fachowo ze wyglada pięknie! Cóż mogę powiedzieć właściwy człowiek na właściwym miejscu, dodatkowo Pan Doktor w szpitalu bardzo się interesował chyba jako jedyny swoimi pacjentkami… jestem wdzięczna Panu Doktorowi za wszystko!

Ogólnie bardzo rzadko komentuję negatywne wizyty u lekarzy, ale dziś muszę... Pan doktor mega negatywny, arogancki, nieuprzejmy, opryskliwy. W ogóle nie polecam! Zero podejścia do Pacjenta. Jestem zniesmaczona i nikomu nie życzę takiej wizyty o ile to w ogóle można nazwać wizytą. Jeszcze nikt nigdy mnie w taki sposób nie potraktował. Stanowczo omijajcie Pana Doktora z daleka!