lekarz Dariusz Konieczny

1,3
1,9

Bardzo dobry lekarz. Szczegółowo wyjaśnia. Jestem zadowolona z wizyty.Polecam leczenie przynosi efekty.

Lekarz bardz dobrze wytłumaczył mi co dzieje się w kolanie.Poswiecil swój czas i uwagę .Uprzejmy,kompetentny.

Najgorszy lekarz u jakiego byłem, zero informacji i stracony czas. Zdecydowanie nie polecam. ........................................................................

Najgorszy lekarz u jakiego byłem, zero informacji i stracony czas.
Zdecydowanie nie polecam.

........................................................................

Brak kompetencji, zero informacji o chorobie, koszmarne podejście do dzieci. Złośliwe odpowiedzi na pytania rodzica. Wizyta to stracony czas i szukanie innego lekarza.

Beznadziejny lekarz, nie polecam nikomu spotkania z tym Panem. Chamski, ordynarny, złośliwy, a opieka z jego strony żadna. Na oddziale większość pacjentów to pacjenci, którzy zgłaszają się na poprawki po operacjach Pana ordynatora.

JEST NIEDOSTĘPNY I NIESYMPATYCZNY NIC NIE TŁUMACZY SZYBKO UCINA ROZMOWĘ ZŁOŚLIWY NIEŻYCZLIWY

fatalny lekarz, popełnia szereg błędów które korygują inni ortopedzi, zero podejścia do dzieci, każde traktowane przepraszam za slownicto" jak kawal mięsa", chamski, niec nie tlumaczy i wymaga....szczerze odradzam! p.s. chodzi mi o badanie bioderek i maluszkow

p.s. chodzi mi o badanie bioderek i maluszkow

Nie polecam! Lekarz nie umie rozmawiać z pacjętem, zero informacji o chorobie.

Nie polecam! Lekarz nie umie rozmawiać z pacjętem, zero informacji o chorobie.

radze omijac takich lekarzy szerokim lukiem

radze omijac takich lekarzy szerokim lukiem